Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü 1 Karakterin ıd ve pw nasıl öğrenebilirim?

onur48

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
merhaba arkadaşlar oyunuma kayıt olmuş birisinin ID sini öğrenebiliyorum lakin PW sini nasıl öğrenebilirim yardımcı olacak var mı ? teşekkürler şimdiden

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Merhaba;

Kayıt olan her kişi PW veritabanına işlenirken MD5 ile şifrelenerek işlenilir. Bir kişinin ID'sini görebilirsiniz fakat PW'sini açık olarak göremezsiniz.

Örnek olarak ;

123456 ile şifre oluşturmuş bir kişi veritabanında baktığınızda şu şekilde görünmektedir;

Md5(123456) = e10adc3949ba59abbe56e057f20f883e

bu şifreleri farklı yöntem ve programlarla açık haline bakabilirsiniz. Fakat %100 her şifrenin açık halini göremezsiniz Bilginize!

Oyla 0

onur48

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
evet bu şekilde görünüyor. yazdığı şifreyi nasıl görebilriim ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28

Bu linkte belirtilen yere o şifreyi yapıştırarak deneyebilirsiniz. Ama kullanıcının charına girip denetlemek gibi bir amacınız varsa kendi kullanıcı hesabınız da ki md5 şifrelenmiş kodunuzu kullanıcının şifre kısmına yapıştırarak şifresini değiştirmiş olup kendi şifreniz yapmış olursunuz bu şekilde chara giriş sağlayabilirsiniz. Verdiğim linkte ki website %100 şifreleri çözmez kendi veritabanın da aynı şifre varsa size açık halini verir lakin yoksa şifreyi çözmek neredeyse imkansız.

Oyla 0
Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
her md5 şifre çözülmez sitelerin veritabanlarında varsa bulunur yani. birden fazla siteden yardım alabilirsin bu durumda
örnek:
vsroorg123456 diyelim şifre daha önce o md5 şifreleyen sitede biri bu şifreyi şifrelerse sen girdiğinde decyprt yaparsan çözer :)

Oyla 0

onur48

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
sitelere md5 şifresini yazdım fakat olmadı
kod bu : e447696a708fe3e588a853906fe169e8

Oyla 0
Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Şifre website veritabanında bulunmamakta.

Bir güzellik yapayım yine de sana :)

Şifre : 154154Aa

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.