Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım %100 Herşey Dahil Silk Scroll 1-5-25-50-100-200-500-1000 Görseller Dahil

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
Öncelikle Merhabalar!
Adım Emre Silkroad Online Yayıncısı Olarak Server Açmaya Karar Verdim Ve Bu Süreçte Tüm Editlerimi Kendim Yapma Kararı Aldım.Silk Scroll Konusunda Tam Olarak Hazır Bir Dosya Bulamadım Ve Kendim Oluşturup Sizlerle Paylaşmak İstedi. Umarım İşinize Yarar Şimdiden Başarılarınız Devamını Dilerim Eğer Güzel Bir Değerlendirme Gelirse Daha Fazla Paylaşım Yapabilirim.
Ekli dosyayı görüntüle 9891
Silk Scroll İndirme
güzel bir paylaşım teşekkürler..

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
6
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Thanks for sharing

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Öncelikle Merhabalar!
.Silk Scroll Konusunda Tam Olarak Hazır Bir Dosya Bulamadım Ve Kendim Oluşturup Sizlerle Paylaşmak İstedi. Umarım İşinize Yarar Şimdiden Başarılarınız Devamını Dilerim Eğer Güzel Bir Değerlendirme Gelirse Daha Fazla Paylaşım Yapabilirim.
Silk Scroll İndirme
Mükemmelsiniz sağ olun emeklerinize sağlık.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

ALTER PROCEDURE [dbo].[_SILKSCROLL] invalid object name.

Prosedür oluşmadı
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

CREATE olması gerek yani bence düzenleyip yeniden upload ediniz.
Teşekkürler
Ben de diyorum bir terslik var ama. Sağ olun yorumunuz için.

Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
18
Öncelikle Merhabalar!
.Silk Scroll Konusunda Tam Olarak Hazır Bir Dosya Bulamadım Ve Kendim Oluşturup Sizlerle Paylaşmak İstedi. Umarım İşinize Yarar Şimdiden Başarılarınız Devamını Dilerim Eğer Güzel Bir Değerlendirme Gelirse Daha Fazla Paylaşım Yapabilirim.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
paylaşım için teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.