Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

110 Cap 110 Cap Database

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 3096

EfsaneSro yaptın yine yapacağını 😄
:D
dps felan guard a özel demi yoksa dahil mi

maxiguard'a özel

Malesef piyasada sizin gibi amatör çok fazla bu yüzden lütfen server açmayın :))

yorum için teşekkürler

Yazık olmuş, yine malum firmalar garibanların parasını almış kenara çekilmiş.

Neyse, eline sağlık Hakan.

teşekkürler

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Piyasadaki çakal sürülerine yaziklar olsun diyorum garibanin parasini alip kenara çekilmekte... Neyseki hakanın yaptigi arkadasa bi ders olmuştur umuyorum

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,157
Ödül Puanları
303
Piyasadaki çakal sürülerine yaziklar olsun diyorum garibanin parasini alip kenara çekilmekte... Neyseki hakanın yaptigi arkadasa bi ders olmuştur umuyorum
Ne yazık ki bunlara hiç bir şey ders olmayacak, yıllardır bu böyle. İyi oluyor böylelerine, gram acımıyorum, beter olsun, sürünsünler.

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Cleandan farksız bir database ama olsun yinede paylaşmak istedim beğenmediğimden dolayı.
Database=

Account db paylaşmadım clean account db kullanabilirsiniz.
Client=
Client Alternatif=

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Hocam nasıl çektiniz anlatır mısınız ? ona göre önlemini alalım.

Ü

Üye silindi 3096

Hocam nasıl çektiniz anlatır mısınız ? ona göre önlemini alalım.
1433 portunu dışarı açmıyacaksın eğer açacaksan bile sql ıd pw değiştireceksin farzedelim sql ıd pw değiştirdin
fakat 1433 ve cert portunu genel olarak (32000-36000) varsayılan bunlar tabi değiştirilebiliyor bunları dışardan erişime kapatmadığın müddetçe ip girerek sql ıd pw öğrenilebilirsin

cert portu aktif ise sql ıd pw öğrenirsin 1433 portu aktif ise de girip db çekersin

1583855256612.png

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
1433 portunu dışarı açmıyacaksın eğer açacaksan bile sql ıd pw değiştireceksin farzedelim sql ıd pw değiştirdin
fakat 1433 ve cert portunu genel olarak (32000-36000) varsayılan bunlar tabi değiştirilebiliyor bunları dışardan erişime kapatmadığın müddetçe ip girerek sql ıd pw öğrenilebilirsin

cert portu aktif ise sql ıd pw öğrenirsin 1433 portu aktif ise de girip db çekersin

Ekli dosyayı görüntüle 4215
Anladım hocam çok açıklayıcı oldu bu programı bana da gönderir misiniz denemek istiyorum.

Ü

Üye silindi 3096

Anladım hocam çok açıklayıcı oldu bu programı bana da gönderir misiniz denemek istiyorum.
2019 yılında paylaştım ilgi görmedi kaldırdım tekrar paylaşmak istemiyorum google ararsanız bulursunuz zaten internette dolaşan bi program yabancı yapmıştı sadece türkçe yaptım programı.

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
2019 yılında paylaştım ilgi görmedi kaldırdım tekrar paylaşmak istemiyorum google ararsanız bulursunuz zaten internette dolaşan bi program yabancı yapmıştı sadece türkçe yaptım programı.
Anladım hocam ben bir bakayım olmadı bana özelden atar mısınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.