Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü 120 Cap Clean Client

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Estağfurullah, bunlar basit şeyler. Önemi yok :D

Ama "Update _RefObjCommon SET Service = 1" bu kodu okuttuysan geçmiş olsun, objcommondaki tüm serviceleri açtın :D

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113

Ama "Update _RefObjCommon SET Service = 1" bu kodu okuttuysan geçmiş olsun, objcommondaki tüm serviceleri açtın :D
Yeniden başladım clean DB üzerinde sorun yok baştan restore edip açtım verdiğin kodla teşekkürler :D

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113

AddNewChar'a başlangıç için fb statlı prosedürü verdim. 12dgye kadar itemleri blueli gösteriyor. Ama 13 14 ve 15 dg itemlerin bluesi var fakat item üzerinde gözükmüyor fbsiz gibi duruyor. İtemi çıkarıp takınca damage hp artışı oluyor ama item üzerinde blue göstermiyor sorun ne olabilir

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
120skillerde sorun yok mu bunları aktif et mek yetmiyor ki

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
AddNewChar'a başlangıç için fb statlı prosedürü verdim. 12dgye kadar itemleri blueli gösteriyor. Ama 13 14 ve 15 dg itemlerin bluesi var fakat item üzerinde gözükmüyor fbsiz gibi duruyor. İtemi çıkarıp takınca damage hp artışı oluyor ama item üzerinde blue göstermiyor sorun ne olabilir

Gözükmüyorsa sorun client kaynaklı, server_dep içerisinden bi text dosyasından sorun çözülüyordu diye hatırlıyorum ama tam olarak neresiydi bilmiyorum.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Gözükmüyorsa sorun client kaynaklı, server_dep içerisinden bi text dosyasından sorun çözülüyordu diye hatırlıyorum ama tam olarak neresiydi bilmiyorum.
Databasade RefMagic mıdır nedir 13Degreye kadar olan blueleri kopyaladım 13ü değiştirip yapıştırdım db2media.pk2 ile patch attım oldu.

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Databasade RefMagic mıdır nedir 13Degreye kadar olan blueleri kopyaladım 13ü değiştirip yapıştırdım db2media.pk2 ile patch attım oldu.
Ayneeeenn, çözüldüyse güzel. Güle güle kullan.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.