Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü 120 Cap Database İstek

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
110 cap ama 120 için gereken herşey mevcut, 13 dg vardı diye hatırlıyorum, bu db ile yıllar oldu uğraşmayalı ? uğraş seversin ama bu dbyi ?
Kurulumu falan yaptım direkt dbtomedia programıyla media.pk ya dosyaları yükleyince client crash oluyor, öyle yapmadan normal dosyaları yüklemesem de version falan ayarlamama rağmen client öylece kalıyor açılmıyor

Alınan Beğeni
97
Ödül Puanları
28
Merhaba forumda yeniyim 1 haftadır 120 cap 13 dg database arıyorum clean databaseye yakın olursa sevinirim
bir türlü bulamadım bulduğum databaseler çok aşırı saçma editlerle dolu, amacım sorunsuz bir databaseden kendi 120 cap 13 dg serverimi yaratmak
yardımcı olursanız çok sevinirim..
Sorunsuz 2 adet 120 cap databese var kendi editlediğim DB'dir satılıktır

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
Sorunsuz 2 adet 120 cap databese var kendi editlediğim DB'dir satılıktır
Para verip de almak istemiyorum hem kendimi geliştireceğim, hemde kendi databasemi sıfırdan hazırlayacağım için eğer editsiz sorunsuz 120 cap 13 dg databasen varsa paylaşırsan sevinirim kuruduklarımın geneli sorunlu

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
nasıl bir sistem düşünüyorsun database ne amaçlı olacak(pvp-genel-emek)
sana alt yapısını hazırlayıp vereyim sen içlerini yaparak kendini geliştirisin

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.