Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü 125 Skill Dosyaları Lazım

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaşlar 125 Skill Dosyaları Lazım Eklemem için Yardımcı Olurmusunuz Rica Etsem

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Dosyası lazım hocam client ile ugraştırma beni ya direk eklicem bitticek

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
110+ skilleri çoğu kişinin forumlarda istediğini görüyorum. Şunu hemen not edeyim 110+ skillerin bazı param değerleri gs tarafından tanınmadığı için ve eklerken bunları silerek eklemek zorunda kalındığı için sağlıklı çalışmıyor bu skiller.
Örneğin; Bard'daki 110+ dance skillerindeki bazı paramlar bazı skillerin aktivitesini blockluyor (orjinalde bu şekilde çalışıyor), ama bunları silmek zorunda kalındığı için haliyle blocklaması gereken kısımı blocklamıyor ve oyun içerisindeki damage dengesini bozuyor. Sadece bard skill'imi problem hayır bir sürü hatalı param mevcut. Eklerken bunları göz önünde bulurdurmanızı tavsiye ederim.

Oyla 0

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sorununuz çözüme ulaştımı veya hala devam ediyormudur ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.