Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü 125 SKILL YARDIM

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Selamun aleyküm?‍♂️

Bitmek bilmeyen derdimle yine buradayım :D
Arkadaşlar 125 130 140 skillerini iconlarıyla paylaşın rica ediyorum.
EU & CH ikiside full lazım.
Aradımm taradım yok olanlarda tırt bozuk eksik..
140 cap serverimi ayarladım editi bitirdim skillerde kaldım...Sonuna geldim.
Başka swden çek demeyin denedim valla beceremiyorum şu çekme işini :D
KOOOOOOSSKOCA Vsro ailesinden çıkar dimi hadi bi çıksın be ?‍♂️

Not:(Çekma/çalma/ işlemini videolu olarak yetkili bilgili arkadaşlar temiz anlaşılır bir anlatım yaparsa sevinirim.)

Ü

Üye silindi 2299

şimdiden allah kolaylık versin :D bir skili açarken diğer skili kapatman gerekecek sanırım paramlar sıkıntıydı sorunsuz hali var tabi birisinde ama egoist(paylaşmayı sevmeyen birisinde var ) öbür türlü bazı skilleri kapatıpta çalıştırabilirsin tabi
isro Client bilgisayarında varsa örnek bir skili gösterebilirim istersen.

veya istediğin bir skili söyle senin için göstereyim videolu örnek olarak

Örnek bi skil verebilirsin şurdan load eu diyip eu skillerinden load ch diyip ch skillerinden

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
şimdiden allah kolaylık versin :D bir skili açarken diğer skili kapatman gerekecek sanırım paramlar sıkıntıydı sorunsuz hali var tabi birisinde ama egoist(paylaşmayı sevmeyen birisinde var ) öbür türlü bazı skilleri kapatıpta çalıştırabilirsin tabi

iSro yüklü bende şuan. Hazır bekliyordum cidden şu çekme işini yapamıyorum :D

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113

Örnek bi skil verebilirsin şurdan load eu diyip eu skillerinden load ch diyip ch skillerinden

Warriorun Hells Fury skili?

Oyla 0
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Selamun aleyküm?‍♂️

Bitmek bilmeyen derdimle yine buradayım :D
Arkadaşlar 125 130 140 skillerini iconlarıyla paylaşın rica ediyorum.
EU & CH ikiside full lazım.
Aradımm taradım yok olanlarda tırt bozuk eksik..
140 cap serverimi ayarladım editi bitirdim skillerde kaldım...Sonuna geldim.
Başka swden çek demeyin denedim valla beceremiyorum şu çekme işini :D
KOOOOOOSSKOCA Vsro ailesinden çıkar dimi hadi bi çıksın be ?‍♂️

Not:(Çekma/çalma/ işlemini videolu olarak yetkili bilgili arkadaşlar temiz anlaşılır bir anlatım yaparsa sevinirim.)
Birisi çekip sana verse bile crash alma ihtimalin yüksek şu şekilde açıklayayım adam yeni skill eklemiş bi önceki skill o adamda 24 de maxlanınca yeni skill açılıyor önceki skill de sende 22 de maxlanıyor bu crash sebebi yani baya dikkat ve beceri isteyen bi durum o yüzden bence kendin çekip kendin tek tek eklemelisin

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Birisi çekip sana verse bile crash alma ihtimalin yüksek şu şekilde açıklayayım adam yeni skill eklemiş bi önceki skill o adamda 24 de maxlanınca yeni skill açılıyor önceki skill de sende 22 de maxlanıyor bu crash sebebi yani baya dikkat ve beceri isteyen bi durum o yüzden bence kendin çekip kendin tek tek eklemelisin
Çekme işini bilmiyorum kardeşim?

Oyla 0
Ü

Üye silindi 2299

txtlerden kopyala yapıştırla yapacksın overlap hatası verirse skilllerin basic original kodlarını düzeltceksin orjinalden örnek alıp

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
txtlerden kopyala yapıştırla yapacksın overlap hatası verirse skilllerin basic original kodlarını düzeltceksin orjinalden örnek alıp
Şuan anladım hata aldım basic original kodlarını düzenleyebiliyorum artık tşk... Arkadaş çekme işlemini neyin nasıl yapıldığını skill konusunda bilmiyorum. Bilginiz varsa konu açın detaylı anlatım yapın. Onu yap bunu düzelt diyince öğrenmiş olmuyorum ben...

Oyla 0
Ü

Üye silindi 2299

Şuan anladım hata aldım basic original kodlarını düzenleyebiliyorum artık tşk... Arkadaş çekme işlemini neyin nasıl yapıldığını skill konusunda bilmiyorum. Bilginiz varsa konu açın detaylı anlatım yapın. Onu yap bunu düzelt diyince öğrenmiş olmuyorum ben...
2617

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.