Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım 2 adet dress - 2016 Janissary Army Outfit & 2017 New Admiral Dress

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhabalar,
Konuda iki adet dress mevcut.

Konu güncellenmiştir.. İlk dosyalarda ufak bi kayma olmuş, yeniden düzenledim.. link güncel.

1- 2017 New Admiral Dress (Amiral dress, renklendirilmiş hali)
2- 2016 Janissary Army Outfit ( Yeniçeri Askeri kıyafet )

Bir tanesi daha öncesinde paylaştığım Janissary Outfit'in askeri kamuflajlı hali.. Kamuflaj dikkatli bakıldığında anlaşılıyor, yoksa yeşil bi dress işte... Şimdiye kadar ben fark etmemiştim.. O yüzden ismini yeniden yazdım ve Army ekledim.
Diğer dress ise bildiğiniz Admiral Dress'in renklendirilmiş hali.. Ona da yakından bakınca female olan dressi striptizci kıyafetine benzettim ama sanırım bu fantazilerle ilgili bir durum
Herhangi bir skill effect ya da visual eklemesi yapmanıza gerek yok.. DB girdilerini ID'leri kendinize göre ayarlamanız, media klasöründe bulunan txtleri ise kendi txtlerinize eklemeniz gerekli. ItemDataXXX paylaştım ama siz DBtoMedia ile kolayca halledersiniz o kısmı..
Beğenen alsın kullansın.. Ben yeşil olanı pek sevmedim ama striptizciye benzeyen güzel

Dip not: dressleri ben yapmadım.. başka bir oyundan çektim. Bunu dokuyan çocuk kör oldu.

RAR PASSWORD vsro.org

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Ekli dosyayı görüntüle 10363 Ekli dosyayı görüntüle 10364

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
Merhabalar,

Konu güncellenmiştir.. İlk dosyalarda ufak bi kayma olmuş, yeniden düzenledim.. link güncel.

Bir tanesi daha öncesinde paylaştığım Janissary Outfit'in askeri kamuflajlı hali.. Kamuflaj dikkatli bakıldığında anlaşılıyor, yoksa yeşil bi dress işte... Şimdiye kadar ben fark etmemiştim.. O yüzden ismini yeniden yazdım ve Army ekledim.
Diğer dress ise bildiğiniz Admiral Dress'in renklendirilmiş hali.. Ona da yakından bakınca female olan dressi striptizci kıyafetine benzettim ama sanırım bu fantazilerle ilgili bir durum
Sie müssen keine Skill-Effekte oder Grafiken hinzufügen. Sie müssen die IDs der DB-Einträge entsprechend festlegen und den Text im Medienordner zu Ihrem eigenen Text hinzufügen. Ich habe ItemDataXXX geteilt, aber Sie können diesen Teil problemlos mit DBtoMedia bearbeiten.
Mag es und benutze es. Ich mochte das grüne nicht, aber es sieht aus wie eine Stripperin.

Fazit: Ich habe die Kleider nicht gemacht. Ich habe aus einem anderen Spiel gezogen. Der Junge, der das gewebt hat, wurde blind.

RAR PASSWORD vsro.org

*** Versteckter Text: kann nicht zitiert werden. ***.

D.anke

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Renk olarak güzel duruyor dreste

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
18
Merhabalar,

Herhangi bir skill effect ya da visual eklemesi yapmanıza gerek yok.. DB girdilerini ID'leri kendinize göre ayarlamanız, media klasöründe bulunan txtleri ise kendi txtlerinize eklemeniz gerekli. ItemDataXXX paylaştım ama siz DBtoMedia ile kolayca halledersiniz o kısmı..
Beğenen alsın kullansın.. Ben yeşil olanı pek sevmedim ama striptizciye benzeyen güzel

Dip not: dressleri ben yapmadım.. başka bir oyundan çektim. Bunu dokuyan çocuk kör oldu.

RAR PASSWORD vsro.org

*** Hidden text: cannot be quoted. ***

old but all like it

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
tesekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.