Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Paylaşım 2 adet dress - 2016 Janissary Army Outfit & 2017 New Admiral Dress

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
sanırım data pk2 dosyalarında eksiklik var yada bir hata admiral 2017 male dresslerinde sorun yok fakat female dressi giyince otomatik crash yiyor karakter

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
sanırım data pk2 dosyalarında eksiklik var yada bir hata admiral 2017 male dresslerinde sorun yok fakat female dressi giyince otomatik crash yiyor karakter
Yorumunuz için teşekkür ederim..
Bizzat ben ekledim oyunuma. Ayrıca açık olan 2 oyuna da kendim ekledim.
Sizden önce 38 indirilme var. Gördüğüm kadarıyla konu, ilk kez böyle bir yorum alıyor. Kontrol ederek tekrar deneyin. Olmazsa yarın uygun bi zamanda anydesk üzerinden bakabilirim.

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
3
Merhabalar,
Konuda iki adet dress mevcut.

Konu güncellenmiştir.. İlk dosyalarda ufak bi kayma olmuş, yeniden düzenledim.. link güncel.

1- 2017 New Admiral Dress (Amiral dress, renklendirilmiş hali)
2- 2016 Janissary Army Outfit ( Yeniçeri Askeri kıyafet )

Bir tanesi daha öncesinde paylaştığım Janissary Outfit'in askeri kamuflajlı hali.. Kamuflaj dikkatli bakıldığında anlaşılıyor, yoksa yeşil bi dress işte... Şimdiye kadar ben fark etmemiştim.. O yüzden ismini yeniden yazdım ve Army ekledim.
Diğer dress ise bildiğiniz Admiral Dress'in renklendirilmiş hali..
Herhangi bir skill effect ya da visual eklemesi yapmanıza gerek yok.. DB girdilerini ID'leri kendinize göre ayarlamanız, media klasöründe bulunan txtleri ise kendi txtlerinize eklemeniz gerekli. ItemDataXXX paylaştım ama siz DBtoMedia ile kolayca halledersiniz o kısmı..
Beğenen alsın kullansın.. Ben yeşil olanı pek sevmedim ama striptizciye benzeyen güzel

Dip not: dressleri ben yapmadım.. başka bir oyundan çektim.

RAR PASSWORD vsro.org

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Ekli dosyayı görüntüle 10363 Ekli dosyayı görüntüle 10364
Thanks for upload

kox2030

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
thx

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Merhabalar,

Konu güncellenmiştir.. İlk dosyalarda ufak bi kayma olmuş, yeniden düzenledim.. link güncel.

Bir tanesi daha öncesinde paylaştığım Janissary Outfit'in askeri kamuflajlı hali.. Kamuflaj dikkatli bakıldığında anlaşılıyor, yoksa yeşil bi dress işte... Şimdiye kadar ben fark etmemiştim.. O yüzden ismini yeniden yazdım ve Army ekledim.
You do not need to add any skill effects or visuals. You need to set the IDs of the DB entries according to your own, and add the txts in the media folder to your own txts. I shared ItemDataXXX but you can easily handle that part with DBtoMedia..
If you like it, let it use it.. I don't like the green one very much, but it's a beautiful stripper-like

Footnote: I didn't make the dresses.. I took them from another game.

RAR PASSWORD vsro.org

*** Hidden text: cannot be quoted. ***

thanks

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
Merhabalar,

Herhangi bir skill effect ya da visual eklemesi yapmanıza gerek yok.. DB girdilerini ID'leri kendinize göre ayarlamanız, media klasöründe bulunan txtleri ise kendi txtlerinize eklemeniz gerekli. ItemDataXXX paylaştım ama siz DBtoMedia ile kolayca halledersiniz o kısmı..
Beğenen alsın kullansın.. Ben yeşil olanı pek sevmedim ama striptizciye benzeyen güzel

Dip not: dressleri ben yapmadım.. başka bir oyundan çektim.

RAR PASSWORD vsro.org

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

good job

Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
tks

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.