Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım 3d Blender ve ModelConverter

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Foruma baktım yoktu bende düzenledim ve paylaşıyorum tamamı ile çalışıyor hatasız bu şekilde avatar ve pet tasarlayabilirsiniz silah vs düzenleyebilirsiniz iyi editler arkadaşlar

NOT:2.79'a kadardestekler srobj sonrakı surumlerıdesteklemıyor ıstıyosanız 2.79 ındırebılırsınız ben 2.65 indirmisim dosyaya
Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Administrator, Elite, Founder, Legend, Moderator, Premium, Super Moderator Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler

Dosta Görseli:
gwglgjp.png

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Beklediğim paylaşım :) emegine sağlık

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
18
Foruma baktım yoktu bende düzenledim ve paylaşıyorum tamamı ile çalışıyor hatasız bu şekilde avatar ve pet tasarlayabilirsiniz silah vs düzenleyebilirsiniz iyi editler arkadaşlar

Dowload link:
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Dosta Görseli:
gwglgjp.png
Teşekkürler aradığım konu 🙈

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

Dowload link:
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Dosta Görseli:
gwglgjp.png
Ellerine sağlık Başarılı

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Beyler kodlama bilgisi olan import_srobj.py ve export_srobj.py dosyalarını açıp 3d blenderin en son surumune guncelleyebılırmı cok geride kalmıs blender surumu

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Tôi xem trên diễn đàn, tôi đã không, tôi đã chỉnh sửa nó và tôi đang chia sẻ nó, nó hoạt động hoàn toàn không có bất kỳ lỗi nào, bạn có thể thiết kế avatar và thú cưng theo cách này, bạn có thể chỉnh sửa vũ khí vv. Chỉnh sửa tốt các bạn

Liên kết tải xuống:
*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***

Hình ảnh Bạn bè:
gwglgjp.png

Flokui224

.
.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
I looked at the forum, I didn't, I edited it and I'm sharing it, it works perfectly, you can design avatars and pets this way, you can edit weapons etc. Good edits friends

Download link:
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

Friend Image:
gwglgjp.png

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.