Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü 60 Cap [Eu-Ch] Projesi (fikir, görüş ve destekler..)

Ü

Üye silindi 1104

bence görüşüm dbyi tamamlayınca banada ver 2 mizde açalım adamlar görsün 60 cap svler açılmaya başladı gibi yeni bir akım başlatırız 80 açmak yerine 70 60 50 düşerler :D
Fikir-Görüş yazmıştın ondan yazdım :D

Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
bence görüşüm dbyi tamamlayınca banada ver 2 mizde açalım adamlar görsün 60 cap svler açılmaya başladı gibi yeni bir akım başlatırız 80 açmak yerine 70 60 50 düşerler :D
Fikir-Görüş yazmıştın ondan yazdım :D
İkimizde aynı serveri açarsak rekabet bu işin neresinde olacak. :unsure:
Farklı olması gerek, clean'e yakın halini atmıştım editle sende gel ☺

Ü

Üye silindi 1104

İkimizde aynı serveri açarsak rekabet bu işin neresinde olacak. :unsure:
Farklı olması gerek, clean'e yakın halini atmıştım editle sende gel ☺
uzun iş :D ben şuan açılacak svleri bekliyorum açsada hazır portları açık db leri generate script alarak clean dbde identy seçeneklerini kapatıp kendi clean dbye aktaracam sonra identyleri tekrar aktif etcem :D hazırı seviyorum nedense bir vazgeçemedim :D

Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
Tam olarak ne istediğini bilmediğin için devamlı hazırlara yöneliyorsun gibi geliyor.
Kafanda bir proje canlandırıp ona yönelsen kendi yaptığını daha çok sevebilirsin :)

Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
[Düzenlendi] Temple (21-60lv mobları eklendi)
[Düzenlendi] F10 Item mall (Silk Scroll ve Reset Scroll tablarıyla eklendi + 7dg'ye kadar stone'lar kaldırıldı)
[Düzenlendi] Arena Npc'leri (NPC_EU_FERRY ve camfire bsr yolları eklendi, isimleri değiştirildi, tablar düzeltildi female-male olarak, spech'leri düzenlendi)

Şimdi geriye kalanlarla ilgili çeşitli fikirlere ihtiyacım var,
Extra olarak 'model switch-glow...' gibi başka neler eklenebilir?
60 Cap bir server hazırlıyor yada oynuyor olsanız Gift Box'dan neler çıkmasını beklerdiniz?

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
[Düzenlendi] Temple (21-60lv mobları eklendi)
[Düzenlendi] F10 Item mall (Silk Scroll ve Reset Scroll tablarıyla eklendi + 7dg'ye kadar stone'lar kaldırıldı)
[Düzenlendi] Arena Npc'leri (NPC_EU_FERRY ve camfire bsr yolları eklendi, isimleri değiştirildi, tablar düzeltildi female-male olarak, spech'leri düzenlendi)

Şimdi geriye kalanlarla ilgili çeşitli fikirlere ihtiyacım var,
Extra olarak 'model switch-glow...' gibi başka neler eklenebilir?
60 Cap bir server hazırlıyor yada oynuyor olsanız Gift Box'dan neler çıkmasını beklerdiniz?
Lucky stone dropları kaldırılırsa lucky stone boxa eklenir. Event kodlu global kasaya stalla kapalı olduğundan emin olunur ve çok düşük şansta o eklenir. Gerçi global en çok satan itemlardan biri ama sadece kendisi kullanabilecekse sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Kasmayı zor yapacaksan Pandora ve monster scrollar eklenebilir. Korean dresslere 2 blu basılıyordu sanırım... onlara time period eklenir ve 3 - 7 günlük yapılabilir. Timeperiod eklenen itemler candop 0 olmalı ki yere atıp alınırsa zamanı sıfırlanıyor.

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,755
Ödül Puanları
93
Bence oyunu isro'a yönelik yapmalısın tutması için playerların %50si orjinal dışındaki şeyleri görünce başlamıyor oyun birde 60 cap olduğu için ne kadar sade yaparsan o kadar iyi ilerleyen zamanlarda patch patch özellikler getirebilirsin hepsini tek aşamada yapıp bir amaca vardırmaman oyunun daha fazla süre açık kalmasını ve player kazanmanı saglayacaktır. Tabi benim düşüncem yinede sen bilirsin. Mesela model switch saçma olur 60 cap serverde eklemeyi düşündüğün şeyleri yazarsan ona göre önerilerimizi yazabiliriz şu olabilir mesela onun yerine gibisinden. :)

Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
@Dragon yorumlarınız için teşekkürler
Luck Stone konusunda dropları orjinal tutmaktan yanayım, Niva'da gözlemlediğim kadarıyla Magic Stone Box eklenince oyuncunun ihtiyaç duyduğu stone'ları elde etmesi daha da zorlaşıyor.
Kasılma zor olacağından dolayı NPC'ye Pandora box ekledim,
Global'e gelecek olursak oyuncular 20 silk (x11) gibi makul bir fiyat ile alabiliyorken box'a eklemeye gerek olmaz sanırım.
Korean dress konusunda, başlangıçta dress vermeyi düşünmüyorum, box ile dediğin şekilde olabilir onu düşüneceğim.

@Skrubz yorumlarınız için teşekkürler
Aslında niyetim o şekilde isro'nun 60 cap eu-ch hali gibi düşün. Tamam normalde 60 halindeyken skytemple - job temple yoktu ama şöyle düşün, 110 Cap geliştirilmiş hali, yani 60 cap'ı geliştirilmiş haliyle düşünecek olursak SkyTemple (Job Temple) veya 11DG_SET itemler gibi 07DG_SET itemlerin olması çok da isro dışına çıkmış değil. Bilmiyorum söylemek istediğimi anlatabildim mi :)
Benim oynadığım bir çok server'de oyuncular model switch gibi şeylerin olmasına takılmıyorlardı ve satışları sadece silk olarak ele alacak olursak oyuncunun silk ile alması gereken itemler eklemek gerekiyor. O yüzden model switch düşündüm ki ekleyecek olursam da 1-7DG arası model switchler olacak. 60 Cap bir svde tutupta 8-9-10-11dg görünümler absürt kaçar dediğin gibi.
Oyuncular görünümleri seviyor, sırf + parlamalarını beğenip beğenmediğinden + basmaya zorluyorlar, oyundaki karakterlerini farklılaştırmak için glow-model switchler kullanıyorlar.
Bende daha farklı (60 Cap'ın orjinalliğini bozmadan) ne olabilir aklıma gelmediği için herkesin fikrini bekliyorum ☺

Ü

Üye silindi 1104

off off bakalım ne zaman aktif olcak ? istediğim paketlerde stok yoktu bende bunu aldım :D 2114

gelsede kursak artık şu oyunu :D
2111

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.