Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
İsmi duyulmayan ama piyasaya yön veren adam hoş geldin.

sector1337

Programmer
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
75
Hoş geldin aramıza kardeşim, kendisi yıllardır tanıdığım çok muhterem (ama çok kalender) insanlar arasındadır. Bilgisinden ziyade kocaman yüreği, adam gibi bir karakteri vardır taliplerine duyrulur hahaha :D (Sector1337 p.çliğini yapmadan durmaz) velhasıl'ı kelâm kendisine takıldığınız sorunları, soruları sorabilirsiniz (multiple combo yaparak tabii ki) vakti olduğunda sürekli yardımcı olabilecek kapasitede bir arkadaş (çok sıkmayın sıkarsanız kaçar :D :D) umarım birlikte VSRO.Org & Biz ailesine can katabiliriz dostum her ikimize de başarılar şimdiden bilgi saklanmaktan çok paylaşılmayı hak eder, geliştirilmeyen beyin ölür, hep birlikte gelişmek adına herkese sevgiler ve saygılarla efenim.

Furkan a.k.a Sector1337

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Uzun zamandır eski alt yapı forumların kullanılmasından ve mobil uyumsuzluğu yüzünden çoğu forumlarda takılmayı bırakmış biri olarak, yenilikçi tasarımı(umarım yakında siyah tarafları değişir gerekirse ben yardımcı olacağım) ve mobil uyumluluğu olan bu forumda boş vaktimi öldürmeye karar verdim.@Spare :D yönetim kabiliyeti ile benim gözümde ön plana çıkmış samimi bir arkadaşım. Üye olalı onca vakit olmuş şimdimi yazıyorsun bunu? diye sorabilirsiniz. Bilirsiniz forumun son zamanlarda yeni arkadaşlarımızın da aramıza katılması bir hayli arttı bu yüzden bir şeyler yazmamın gerektiğini biliyordum, ha bugün ha yarın si.tir et olm akşam yazarsın diye diye bunu yazmak bugüne nasip oldu. Biliyorum bu da çemberdeki kalabalığın ortasına atlayıp Ne haber millet? diye haykırmak gibi oldu. Önemi yok sen yaz yeter ki kanka dediğinizi duyar gibiyim :D

Zırvalama lan kimsin olm sen?

Tamam abi kızma yazıyorum işte. Ben deniz M.Y aka SDClowen. 2007'de Deitel yayın evinin bastığı C#,Mssql kitabı(yazarını hatırlamıyorum) ile başlayan programcılık hayatımda azıcık java,azıcık python, azıcık vala diye diye diye en sonunda hepinizin a.. c# daha iyi a.. dedikten sonra C#'ı koluna takıp onunla bir şeyler yapmayı seven akabinde 2009'da başlayan web merakı ile php,css,jquery,mysql anlatımlarını içeren(a to z kit) kitaplarını yalayıp yutmuş(thanks for kodlab) ve ekmeğinin çoğunu bu diller üzerinde kazanan garibanın tekiyim. Asp mi? Bir kaç denemeden sonra tüm enerjimi toplayıp qkğaarryyttt çuk yapıp üzerine balgam atarak onu terk ettim.Mide bulandırıcı değil mi? Asp'de benim için öyle.

Her neyse brolar. Doğru ve güzel hatalar yaptım ama bunları tecrübelerim ile birleştirip kaliteli ve doğru çözümler üretmeye çalıştım/çalışıyorum.Microsfotdan her ne kadar nefret etsem de beni onun teknolojileri ve .net framework üzerine çeken hep bir şeyler vardı.Tabi teknolojiden bağımsız olarak, yazılım geliştirme prensipleri geliştirdiğim çözümler de yer alıyor. programlama, prensipler ile beraber; ve geliştirdiğim projeler'de faydalandığım yaklaşımlar. Geliştirdiğim projeler'de belli kalite kriterlerinin sağlanması için de farklı yaklaşımları ihtiyaca göre benimsiyorum. , ve gibi yaklaşımları çözüm kalitesi açısından sorguluyor ve değerlendiriyorum. Tabi bunları yaparken öğrenmeyi ve öğrenmeye çabalayana öğretmeyi seviyorum. C# console/wfa/wpf ve php üzerine kitapda yazmayı istedim aslında hep, ama herşey nasip ya olmadı işte. Ama C++'da öğreniyorum artık. Dostum @sector1337 ile birlikte kafa kafaya verdik ve 2-3 yıldır bir şeyler yapmaya çalıştık/çalışıyoruz.

Hep işten güçten bahsettik ruhsuz muyum ben müzik'den bahsetmeyelim mi? :) 2010'da babamın bana oğlum sesin güzel türkü'ye merakında var şimdiki gençler gibi değilsin kurs al bağlama çalmayı öğren dedi. Babamda eski bağlamacılardandı. Fakat kurs'dan daha iyi destek alabileceğimi söylemesi üzerine kolumdan tutup kursa yazdırması ile başladı bağlama çalıp türkü söyleme serüvenim. @sector1337 Antalya kumsalda güzel vakitler geçirdik bro :D
Programlama ve bağlama..Profesyonel miyim? elbet'de hayır, hiç kimse profesyonel değildir!
Aklıma gelen daha pek çok şey var aslında, ama ne gerek var bu kadar detaya, değil mi? :)

Biliyorum yaptığım silkroad online emulatör'ü geliştirme sırasında facebook sayfamda paylaşım yaparken 2011'de vsro paylaşılmasından sonra geliştirmeyi bırakmış ve sro piyasasından çekilmiştim. Eski sro emulatorcülerden kim kaldı değil mi? :)

Gelecek ne getirir ne gösterir bilemem. Ama ben iyi bir şeyler ortaya çıkarmak için çalışmaya devam ediyor olacağım.

Bu yazıyı okuyan herkese sevgiler..
Mükkemmel yazı, mükkemmel anlatım, mükkemmel insan, hoş geldin. ✋ Bu yazıyı gördüğüme en çokta ben sevinmişimdir sanırım. Çünkü Furkan ile seni çok bekledim, ikinizinde yetenekleri bence piyasadaki en iyiler diyebileceklerimizle fark atacak kadar iyi fakat en önemlisi hepsinden daha iyi birer insansınız, çok değerli, çok kıymet verdiğim iki dostumsunuz. Tekrardan hoşgeldiniz. ?

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
342
Ödül Puanları
263
Mükkemmel yazı, mükkemmel anlatım, mükkemmel insan, hoş geldin. ✋ Bu yazıyı gördüğüme en çokta ben sevinmişimdir sanırım. Çünkü Furkan ile seni çok bekledim, ikinizinde yetenekleri bence piyasadaki en iyiler diyebileceklerimizle aşık atacak kadar iyi fakat en önemlisi hepsinden daha iyi birer insansınız, çok değerli, çok kıymet verdiğim iki dostumsunuz. Tekrardan hoşgeldiniz. ?

Hoşbulduk sağolasın dostum. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Hoşgeldin abi, ben de hoşgeldim. Adettendir, tanışma konusu hemen gelir gelmez açılmaz, aradan zaman geçmesi gerekiyor. :)

Üyelik ref: @SDClowen

Selam Furkan @sector1337; her yerde karşılaşıyoruz, iyisin umarım. :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.