Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Absürt Bi Konu

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Firmanın KKTC'de kurulmuş olması dolandırıcı olduğu anlamına falan gelmez. Vergi ve bazı diğer konulardaki rahatlıklar sebebiyle tercih ediliyor ve tamamen yasal olmasıyla birlikte çoğu sro ile ilgili şirket KKTC tabanlı.

Destekli paket almışsınız ve destekli paketlerde sizin karışmanızı istememeleri de son derece normal. İsterseniz erişim veririz ama bir daha karışmayız diye de seçenek sunmuşlar.

Teslim ettiğim bir sürü işe bilgisiz insanların karışıp her şeyi alt üst edebildiklerini gördüğüm için son derece mantıklı bir durum hiç kusura bakmayın.

İlgili kurum ile hiçbir ilişkim yok bu arada.
%100 doğru tespit

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
beyler işin özü max sunucu vb. bir firmayla iş yapacaksanız ve edit bilginiz varsa destekli sunucu almamanız gerekiyor harici olarak gameofis hakkındaki düşüncelere katılmıyorum adamın yeri yurdu belli zeka belirtisi dahi olmayan insanlara hizmet vermeye çalışıyor ve bunu yıllardır yapıyor. İnsan kahrı çekmek zordur ticaret yapan bilir bunu derim ve susarım.
1. Ve 2. Dereceden şahit olmasaydım bir çok olaya dediğine katılırdım kanka. İsmini vermek istemediğim firma ne türde bir para avcısı olduğunu canlı olarak biliyoruz. Hala devam ediyor ben bunun da farkındayım. İnşallah millet daha fazla insanlar kanmaz ve madur duruma düşmezler tek temennim budur.
Bir çok tanıdığım var bir çok kişi fikir için bana sorular sorabiliyor. Ben bu firmayla alakamı kessemde kulağıma hala şuan yaptığı şeyler geliyor. Yazık siyodum insanları kandırmaya potansiyeli çok fazla. Keşke insanlar biraz araştırıp öyle alsa sunucu mağdur olmazlar.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.