Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Absürt Bi Konu

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303
Maxsunucu = Gameofis = DOLANDIRILMAK is coming.

Araştırın, şu firmalardan bişey almayın, her yerde bas bas bağırıyor millet.
Adamlar sadece kendi tanıdıklarına %100 sağlam hizmet veriyor gerisinden ise parayı alana kadar iyiler, sonra ulaşamazsın. :D
Edit hakkında destekli paket almışsın, sunucu senin ne demek veremiyorum?
Günü biter erişimi kapatır geçer.
Yaptığı işi bozarsan da extra ücretle yaparsa yapar, yaptırmazsan da yaptırmazsın ne saçma bi iş. :D

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63

Adamlar sadece kendi tanıdıklarına %100 sağlam hizmet veriyor gerisinden ise parayı alana kadar iyiler, sonra ulaşamazsın. :D
Yaptığı işi bozarsan da extra ücretle yaparsa yapar, yaptırmazsan da yaptırmazsın ne saçma bi iş. :D
Senelerdir herkes her şeyi görüyor çok haklısın ben söyleye

Herkes her şeyi biliyor o yüzden gerek yok konuları açmaya :) ben bunu senelerdir söylüyorum.

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93

Edit hizmeti veriyorsun değil mi? Bildiğim kadarıyla sunucu da sağlıyorsun.

Müşterin sana bir liste attı, başladın çalışmaya 2-3 gün sürecek. Sağladığın sunucunun bilgilerini de vermişsin.

Sen yok iken adam ya listede o an aklına gelmeyen, veya para vermek istemediği için bir editi kendi yapmaya kalkıştı. Gitti bulduğu ilk queryi okuttu. Sallıyorum unique elitelerini kapatmak için hatalı bir yol izledi. Konu daha ciddi de olabilir dbnin komple içine de edebilir.

Oyun açıldıktan sonra bir bug çıktı. Kim uğraşacak bunu bulmakla? Her şeyi sen sağlamışsın sebebi kim?

Özellikle bu hizmeti sağlayan biri olarak çok net anlaman lazım bunu.

Teknolojik ürünlerin garanti poliçesinden örnek verilebilir. Arka kapağı açtığın an mesela artık garanti dışı. İnsanlar o kadar cahilce müdaheler yapabiliyorlar ki garantiye vermeden önce, cihazın ufak bir sorunu varken olay bambaşka bir boyuta gelebiliyor.

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303

Müşterin sana bir liste attı, başladın çalışmaya 2-3 gün sürecek. Sağladığın sunucunun bilgilerini de vermişsin.

Sen yok iken adam ya listede o an aklına gelmeyen, veya para vermek istemediği için bir editi kendi yapmaya kalkıştı. Gitti bulduğu ilk queryi okuttu. Sallıyorum unique elitelerini kapatmak için hatalı bir yol izledi. Konu daha ciddi de olabilir dbnin komple içine de edebilir.

Oyun açıldıktan sonra bir bug çıktı. Kim uğraşacak bunu bulmakla? Her şeyi sen sağlamışsın sebebi kim?

Teknolojik ürünlerin garanti poliçesinden örnek verilebilir. Arka kapağı açtığın an mesela artık garanti dışı. İnsanlar o kadar cahilce müdaheler yapabiliyorlar ki garantiye vermeden önce, cihazın ufak bir sorunu varken olay bambaşka bir boyuta gelebiliyor.

"İşlemler yapılırken sunucunun teslim edilmesi" konusuna bende karşıyım zaten, dediğin gibi öyle bişey olunca durum farklı.

Ama adam parasını vermişse, listesinde ki editleri bitirir veririm, yaptığım işleri de test ettiririm teslim etmeden önce ki bu şekilde çalışıyorum zaten.
Herşey istediği gibi, tam takırsa, testlerde yaptırıp, beğenmediği bir durum varsa onu da düzeltir teslim ederim.

Sonrası için hiç bir şeyine karışmam, olurda yaptığım işi bozar, ek ücrete tabi tutulur.

Ya da bişey ekletmek, tekrar editletmek ister bunlar ek ücrete tabi tutulur.
Ama parasını verdiği sunucunun bilgilerini vermemek tamamen dolandırıcılık.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63

Bilinçsizce yapılan database girişimlerinin tamamı kullanıcıya aittir. Bu inkar edilemez. Burada kast edilen tek gerçeğin destekli sunucunun vermiş olduğu bir çok sözden bahsedilmesi. Ufak tefek edit konularında yardımcı oluyoruz gibisinden ve parayı aldıktan sonra en ufak editin veya en ufak yardımdan paraya çevirmeleri. Bunu da kimse inkar edemez. Parayı aldıktan sonra konu şahsi firmaların sahipleri müşteri memnuniyetinin hiçe sayılarak yol izleniminde bulunması.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Ayrıca sununuyu teslim etmemesi ayrı bir koyunluk

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
"İşlemler yapılırken sunucunun teslim edilmesi" konusuna bende karşıyım zaten, dediğin gibi öyle bişey olunca durum farklı.

Ama adam parasını vermişse, listesinde ki editleri bitirir veririm, yaptığım işleri de test ettiririm teslim etmeden önce ki bu şekilde çalışıyorum zaten.
Herşey istediği gibi, tam takırsa, testlerde yaptırıp, beğenmediği bir durum varsa onu da düzeltir teslim ederim.

Sonrası için hiç bir şeyine karışmam, olurda yaptığım işi bozar, ek ücrete tabi tutulur.

Ya da bişey ekletmek, tekrar editletmek ister bunlar ek ücrete tabi tutulur.
Ama parasını verdiği sunucunun bilgilerini vermemek tamamen dolandırıcılık.
İyi dedin kraaaal

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
beyler işin özü max sunucu vb. bir firmayla iş yapacaksanız ve edit bilginiz varsa destekli sunucu almamanız gerekiyor harici olarak gameofis hakkındaki düşüncelere katılmıyorum adamın yeri yurdu belli zeka belirtisi dahi olmayan insanlara hizmet vermeye çalışıyor ve bunu yıllardır yapıyor. İnsan kahrı çekmek zordur ticaret yapan bilir bunu derim ve susarım.

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303
Edit bilgisi olan gidip firmalarla çalışmasın en kötü muvhost'tan tr lokasyon alın işinize bakın.

maxsunucu, gameofis, hgsunucular, zirvesunucum hepsi dolandırıcı salın şunları :d

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303
ps. biz burda niye firma tartışıyoruz :d

adamı aleni dolandırmış işte firma bu kadar basit ve net diyalog yapıyoruz bedava :d
vermiyorsa sunucunu para iadesi iste, ki büyük ihtimal vermeyecektir verdiği kadarını al geç karşıya.
oyun açsan dahi en ufak sorunun da bakmayacaklar sana bu sürede zaten sunucu süren bitmiş olacak
kurdukları dbde eminim ki tamamiyle bugludur :d

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.