Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Academy Sorunu

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
(1) Merhaba arkadaşlar Akademy kurduktan sonra 1 level karakteri akademye alamiyorum Request for academy registration to [TEST] is in process böyle hata alıyor neden olabilir

(2)Birde her uniq kestiğinde honor puanı veren bir procoder okuttum loggere uniq kestiğinde honor puan karakter için _TrainingCampMember tabloya işliyor fakat oyunda honor puanı işlemiyor puan gözükmüyor siteyede işlemiyor servera reset attığımda o puan oyunda gözüküyor birde honor için gerekli fixlemeleri yaptıktan sonra honor bufu gelmemişti uniq kes honor puanı al sistemi için..

(3)---birde aklıma şöyle birşey geldi kodlama bilgisine sahip olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim Aşşağıdaki procoder logger unique log tutan karakter için unique kesen karaktere honor puan veriyor bunu bunu uniqueyi kestikten sonra _TimedJob tablosuna direk honor skilini vermesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden..

USE [MalikLogger]
GO
/****** Object: StoredProcedure [dbo].[__Log_UniqueKills] Script Date: 22.10.2020 14:40:09 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
ALTER PROCEDURE [dbo].[__Log_UniqueKills]
@MobID int,
@KillerName varchar(32)
AS

DECLARE @CharID int = (SELECT CharID FROM SRO_VT_SHARD.dbo._Char WHERE CharName16 = @KillerName)

IF (@MobID = 1954) -- TG
BEGIN
UPDATE SRO_VT_SHARD.dbo._TrainingCampMember set HonorPoint = HonorPoint + 5 where CharID = @CharID
END

IF (@MobID = 1977) -- 1982
BEGIN
UPDATE SRO_VT_SHARD.dbo._TrainingCampMember set HonorPoint = HonorPoint + 7 where CharID = @CharID
END

IF (@MobID = 2002) -- ISY
BEGIN
UPDATE SRO_VT_SHARD.dbo._TrainingCampMember set HonorPoint = HonorPoint + 7 where CharID = @CharID
END

insert into _UniqueLogger (CharName,UniqueID) values (@KillerName ,@MobID)
exec __Log_EveryThings @MobID,@KillerName

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,154
Ödül Puanları
303
1- Aşağıda ki prosedürleri tek tek, sırasıyla okut.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

2- Aşağıda bıraktığım videoyu izle, orada Honor Update süresinin nasıl ayarlanacağını gösteriyorum. Bu güncelleme saati geldikten sonra otomatik olarak güncellenir ve tablolara işlenir, buff'lar oyunculara verilip sıralama bankada gösterilir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
1- Aşağıda ki prosedürleri tek tek, sırasıyla okut.

2- Aşağıda bıraktığım videoyu izle, orada Honor Update süresinin nasıl ayarlanacağını gösteriyorum. Bu güncelleme saati geldikten sonra otomatik olarak güncellenir ve tablolara işlenir, buff'lar oyunculara verilip sıralama bankada gösterilir.

Hocam teşekkür ederim hepsini yaptım okuttum yine aynı durum akademy açıyorum puan kasmak için başka bir çar akademye alamıyorum bu hatayı veriyor
Request for academy registration to [TEST1] is in process sizce nedir bu problem ? textusystem deki gerekli yerleride açtım

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,154
Ödül Puanları
303
Konunun media ile alakası yok. Sorun prosedürlerinle alakalı.
Attığım prosedürler clean db'den çekilmiş ve çalışan sisteme ait prosedürler.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Konunun media ile alakası yok. Sorun prosedürlerinle alakalı.
Attığım prosedürler clean db'den çekilmiş ve çalışan sisteme ait prosedürler.
Hepsini okuttum akademy açıyorum akademy kasmak için çar alamıyorum akademye Request for academy registration to [TEST1] is in process bu hatayı veriyor

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Denedim kardeşim clen sro client bile denedim yine aynı
Akademi ile ilgili tabloları temizle daha önceden akademi çalısıyordu sanırım sorun sonradan meydana geldi. Bayağıdır ilgilenmiyorum sroyla tablo adı veremicem. Muhtemelen akademiye aldığın çarı sildin yada nick ve level değişip tekrar almaya çalışıyorsun zaten işlemde olduğunu söylüyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Akademi ile ilgili tabloları temizle daha önceden akademi çalısıyordu sanırım sorun sonradan meydana geldi. Bayağıdır ilgilenmiyorum sroyla tablo adı veremicem. Muhtemelen akademiye aldığın çarı sildin yada nick ve level değişip tekrar almaya çalışıyorsun zaten işlemde olduğunu söylüyor
Hicbir sekilde akademye car almadim nick ve levelde degistirmedim nasil bir hataysa anlamadim hersey normal gozukuyor almasi lzm tablolari full query fix yaptim textusystemdede kapali birsey yok ndn yapior anlamadm

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.