Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Agent ve shard manager hatası

Ashcha

.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar dün agent ve machine manager hataları alıyordum srPatcher dosyası ile hallettim gibi ama şimdide shard ve agent manager sorun çıkartıyor serverları açmaya çalışırken.İis ve server.cfgyi birkaç defa kontrol ettim ama sorunun neyden kaynaklandığını hala anlayamadım. Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim.İyi forumlar.

Ekli dosyalar

• Screenshot1.png
    Screenshot1.png
    1.7 MB · Görüntüleme: 66

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
@Conqueror Evet hocam düzenleme hem sorunları halletmek hemde içeriği,oyun tarzını vs değiştirmek şart zaten.Forumdan daha önce kullanılmış ve işten anlayan üyelerin yüklediği databaseleri kullanmaya çalışıyorum şimdilik en az sorunla karşılaşmak için
Bu konudaki clean Client & DB yi ve sıfırdan başlamanı tavsiye ederim. Sonradan yabancı kalmamak için kendin eklentiler yapmalısın. Baştan başla sondan değil :) Paylaşım - vSro Clean Database [Fixli] NO-XTRAP Files

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.