Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Arabia Garden ile Unique Room Yapımı

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Merhabalar, siz üstatlarıma bir konu danışmak istiyorum. Arabia Garden ile bir unique odası yapmak istiyorum str int için özel uniqueler olacak şekilde Arap haritalarını eklemeden sadece garden'ı nasıl ekleyebilirim yardımcı olur musunuz?

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
BurakYoğunun Paylaştığı Bu Rar içinden Kendine lazım olan şeyleri alıp ekleyebilirsin Daha önce paylaşılmış ve denenmiştir hepsi çalışıyor. Tekli bir şekilde bulabileceğini düşünmüyorum.

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
yedeklerimde böyle bir dosya vardı sanırım akşam bakıp döneyim size...

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
Burak yoğun adlı şahısın paylaştığı dosyaların client kısmı tamamen gereksiz bilgiler eksiklikler ve hatalarla dolu uğraşmadan al ekle biraz zorlar ekleyende genelde isro data, map dosyaları kullanıyor sorunu böyle çözüyorlar bunuda ben tavsiye etmiyorum, harici olarak moblarıda düzgün paylaşan yok. Yakın zamanda o işede el atmak lazım beklemede kalırsan sorunsuz eklersin ben paylaştıktan sonra ☺

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Burak yoğun adlı şahısın paylaştığı dosyaların client kısmı tamamen gereksiz bilgiler eksiklikler ve hatalarla dolu uğraşmadan al ekle biraz zorlar ekleyende genelde isro data, map dosyaları kullanıyor sorunu böyle çözüyorlar bunuda ben tavsiye etmiyorum, harici olarak moblarıda düzgün paylaşan yok. Yakın zamanda o işede el atmak lazım beklemede kalırsan sorunsuz eklersin ben paylaştıktan sonra ☺
Mob eklemek istemediği için ben yolu gösterdim eğer mob eklicekse bu rar mob yok

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
Mob eklemek istemediği için ben yolu gösterdim eğer mob eklicekse bu rar mob yok
bu rar baştan aşağı fail bir çalışma dbde çalıştırıp client kısmını isrodan çek yapıştır veya bozuk dosyaları at hatalarla uğraşla sorun çözülmez.
keza dediğim gibi mob eksik
db işin basit tarafı esas mesele client kısmında başlıyor

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
bu rar baştan aşağı fail bir çalışma dbde çalıştırıp client kısmını isrodan çek yapıştır veya bozuk dosyaları at hatalarla uğraşla sorun çözülmez.
keza dediğim gibi mob eksik
db işin basit tarafı esas mesele client kısmında başlıyor
Şimdi şöyle ki çok uzun zamandır hem silkroad hem metin2 hemde kendi bir kaç özgün oyunum üzerinde derleme düzenleme gibi işlemler yaptım. Az çok kodlamalara hakimim, fakat bir örnek görüpte yapsam tam anlamıyla emin olacağım. Size hak veriyorum. Client kısmı cidden işi karıştırıyor. DB örneği de yok elle tutulan tıkandıkça tıkanmaya başladım. Yoğunluktan dolayı araştıramıyorum da yine de bir adım için dbyi incelemeyi deneyeceğim.

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
BurakYoğunun Paylaştığı Bu Rar içinden Kendine lazım olan şeyleri alıp ekleyebilirsin Daha önce paylaşılmış ve denenmiştir hepsi çalışıyor. Tekli bir şekilde bulabileceğini düşünmüyorum.
En kötü ihtimalle kendi şablonlarımı oluşturmayı deneyeceğim fakat oldukça fazla vakit kaybına sebep oluyor.

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Problem hala güncel olarak devam etmektedir. Bir kaç deneme yaptım ve başarısızlıkla devam ediyorum.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.