Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Arabia Garden ile Unique Room Yapımı

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,125
Ödül Puanları
93
@erenkucuk Dostum bu konuda sana dosyalarının içinden geçmeden temiz bir kurulum yapacak kişi sayısı çok az, ben yardımcı olmak isterim ama işler yoğun üstüne kendi editlerimle uğraşıyorum vaktim kalmıyor.

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
@erenkucuk Dostum bu konuda sana dosyalarının içinden geçmeden temiz bir kurulum yapacak kişi sayısı çok az, ben yardımcı olmak isterim ama işler yoğun üstüne kendi editlerimle uğraşıyorum vaktim kalmıyor.
Olsun yine de teşekkür ederim. Eğer tamamen çözebilirsem konu altında gerekli tüm dosyaları paylaşacağım :)

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Merhabalar, konu hakkında herhangi bir gelişme olmamıştır. Hepinizden özür dilerim. Eğer tamamlamayı başarabilirsem bu konu altından rehber ile anlatıma açacağım... İyi günler dilerim.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Netteki dosyaların hemen hemen hepsinde illaki bi eksiklikler var eklemek istiyorsan baya uğraşmak gerekebiliyor.

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Netteki dosyaların hemen hemen hepsinde illaki bi eksiklikler var eklemek istiyorsan baya uğraşmak gerekebiliyor.
Üstadım sanırım yaklaştım diyebilirim. Test etme fırsatım olmadı fakat. Çok yaklaştım. Bir kaç konuyu birleştirip biraz da programlama bilgisi ile mantığı çevirdim diyebilirim. Eğer herhangi bir sorun da çıkmazsa kodlamarı sql i ve izlenecek adımları da aktarmaya çalışacağım. :)

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bunu ekledim oyunda gözükmüyor neden ?

Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
Burak yoğun adlı şahısın paylaştığı dosyaların client kısmı tamamen gereksiz bilgiler eksiklikler ve hatalarla dolu uğraşmadan al ekle biraz zorlar ekleyende genelde isro data, map dosyaları kullanıyor sorunu böyle çözüyorlar bunuda ben tavsiye etmiyorum, harici olarak moblarıda düzgün paylaşan yok. Yakın zamanda o işede el atmak lazım beklemede kalırsan sorunsuz eklersin ben paylaştıktan sonra ☺
Neden iSRO dosyalarını kullanmayı önermiyorsunuz ? Bunun tam olarak sebebi ve dezavantajları nedir ?

Ü

Üye silindi 3096

Neden iSRO dosyalarını kullanmayı önermiyorsunuz ? Bunun tam olarak sebebi ve dezavantajları nedir ?
önermemesinin sebebi eğer db yapıyorsan data.pk2 media.pk2 de düzeltmen gerekiyor tek db ile iş bitmiyor oyuncular için ne kadar az yer kaplasa o kadar iyi misal 80 cap yaptın isro data.pk2 kullandın (isro data pk2 2.9 gb )
normal 80 cap zamanı ne kadardır tahminen 900 mb veya 1.3 gb örnek verdim bu sayıları misal neler yapılır

media.pk2 içerisinden 9-10-11-12-13-14-15 yazısı geçen itemler silinir,
data.pk2 içerisinden(Jupiter,arabia,ve diğer yeni map isimleri silinir)

örnek verdim sadece

neden media.pk2 1 gb olsun ki
500 mb olmak varken ?

veya data.pk2 2.9 olsun ?
1 gb veya 1.5 gb olmak varken ?

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,125
Ödül Puanları
93
önermemesinin sebebi eğer db yapıyorsan data.pk2 media.pk2 de düzeltmen gerekiyor tek db ile iş bitmiyor oyuncular için ne kadar az yer kaplasa o kadar iyi misal 80 cap yaptın isro data.pk2 kullandın (isro data pk2 2.9 gb )
normal 80 cap zamanı ne kadardır tahminen 900 mb veya 1.3 gb örnek verdim bu sayıları misal neler yapılır

media.pk2 içerisinden 9-10-11-12-13-14-15 yazısı geçen itemler silinir,
data.pk2 içerisinden(Jupiter,arabia,ve diğer yeni map isimleri silinir)

örnek verdim sadece

neden media.pk2 1 gb olsun ki
500 mb olmak varken ?

veya data.pk2 2.9 olsun ?
1 gb veya 1.5 gb olmak varken ?
Yuanfen Anlatmama gerek kalmamış, tam anlamıyla bu. Ben RocSRO projesini açtığımda genelde indiren kişiler GM bu dosyalar hatalı boyutu 1gb dediler. Bunun sebebi tamamen edit hakkında gram bilgisi olmayan uğraşıp emek vermek nedir bilmeyenler yüzündendir, bir işi yapıyorsanız eğer harbi yapın millete 80 Cap diye 140 cap clienti yutturmanın anlamı yok.

Şu kelimeden nefret ediyorum;
İsro pk2 kullanın sorun çözülür.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.