Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Askere gidiyorum..

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Hayırlı Tezkereler şimdiden
kardeşimde tekirdağ çerkezköy 3. Zırhlı Tugay Komutanlığına gidecek aralıkta 3-4 aralık sanırım :D
Aynen bizimle birlikte gidiyor kardeşin. Büyük ihtimal benim usta birliğim Tekirdağ'a çıkacak. Burdur'daki ulaştırmaları oraya gönderiyorlarmış.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Çok batak atacaksın çokkk :D

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Tekirdağ sürgün yeri diye biliyorum yahu orası çıkmasın biz kötü şartlar altında askerlik yaptık başkası da kötü yapsın istemiyorum. İyi anılar biriktirmeye bak Çavuşluk yapmama rağmen çok çektik....

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Tekirdağ sürgün yeri diye biliyorum yahu orası çıkmasın biz kötü şartlar altında askerlik yaptık başkası da kötü yapsın istemiyorum. İyi anılar biriktirmeye bak Çavuşluk yapmama rağmen çok çektik....
Sen Tekirdağ'da mı yaptın hocam :D

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Ben geleli 2 ay oldu askerlik düşmeseydi sen torunum olacaktın 99/4 sün sen ben 99/1 gitmiştim ?

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Alt devren gelene kadar duş temizleme bok silme nerden sikindirik iş varsa 99/3 ler size devredecek ama askerde bunların hiçbiri insana koymuyor aksine keyif alıyorsun çünkü bunu yapan sadece sen değilsin ?

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Ben geleli 2 ay oldu askerlik düşmeseydi sen torunum olacaktın 99/4 sün sen ben 99/1 gitmiştim ?
Alt devren gelene kadar duş temizleme bok silme nerden sikindirik iş varsa 99/3 ler size devredecek ama askerde bunların hiçbiri insana koymuyor aksine keyif alıyorsun çünkü bunu yapan sadece sen değilsin ?
Yaparız hacım. Herkes yapıyorsa biz de yapacağız mecbur :D Ulaştırmayım ben. Belki biraz rahat olurum gibi geliyor. Hayırlısı olsun :D Genelde bitli piyadeler yapıyor bu işleri sdsds

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Yaparız hacım. Herkes yapıyorsa biz de yapacağız mecbur :D Ulaştırmayım ben. Belki biraz rahat olurum gibi geliyor. Hayırlısı olsun :D Genelde bitli piyadeler yapıyor bu işleri sdsds
Valla bende gazino bölüğü gittim bizde devrecilik yoktu ulaştırmada vardı ama olsa bile 6 ay geçer gider askerlik yaptığını anlamazsın bile

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.