Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Athena Filter Düzenlenmiş Hali

Flokui224

.
.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
[QUOTE = "EfsaneSro, post: 55678, member: 3096"]

The day does not pass, the same things are continued, I even opened a topic for this. Written Training - Things To Pay Attention To While Backing Up Your Files

Anyway, let's get to the point I found this while browsing googlede, try it maybe it works

(I do not give a guarantee that it is edited, maybe the name has changed and the picture may have changed and uploaded, but it will not hurt to try, I wish good forums)

[Hidden Content]

[/ QUOTE]

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1

Gün geçmiyor yine aynı şeylere devam ediliyor bunun için hatta konu açmıştım Yazılı Eğitim - Dosyalarınızı Yedeklerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

neyse konumuza gelelim googlede gezerken bunu buldum deneyin belki çalışır

(Düzenlenmiş hali diye bir garanti vermiyorum belki isim değişip resim değişipte yüklenmiş olabilir ama denemekten zarar gelmez iyi forumlar dilerim )

[Gizli İçerik]
xd

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Teşekkürler ^^

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.