Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Ü

Üye silindi 92

Ben herhangi bir şey istemiyorum dediğim gibi kurcalamadım programı. Değiştirilmeye imkan tanıyorsa Taisu 1 level olarak ayarlayıp linki yenileyin. Yaziyi ben düzeltiyorum saglikli testini yapıp linki yenilerseniz faydalanmak isteyenler daha sorunsuz kullanabilir .
dediğin gibi 1 lvl taisui koyuldu 20 lvl white knight yerine exe iconuna vsro.org iconu eklendi ek olarak

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    157.6 KB · Görüntüleme: 31

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Testini yapan arkadaşlar buraya yazarlarsa sevinirim . Üstteki linkte yenilendi

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yazılar geliyor ama uniq atmıyor :) tüm ayarlar yapıldı .

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sana vermiş olduğum orjinal halinde mı böyle bi sıkıntı var düzelmiş halindemi
Her iki dosyada sıkıntılı 2 sini de denedim yazılar geliyor ama uniq atmıyor

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Benim size özelden vermiş olduğum dosyada sıkıntı yok bizzat kendim denedim .
özelden verdiğin dosyayı denemedim bu paylaşımdakileri denedim diğerine bakmadım bu gece bakarım bi test ederim

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Buradaki dosya @AnqeLShate düzenlemisti özelden verdigimide denerseniz güzel olur
akşam çok fazla dosya denedim aynı türde sizin özelden attığınız zaten ******** var ordan indirdim denedim mi hatırlamıyorum bakıcam yine

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.