Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Bağdat dosyaları

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,075
Ödül Puanları
93
merhaba arkadaşlar forumda bi arkadaşımızın eklediği bagdat ekleme paylaşımı var fakat verilen link ölü ve yorumlarda paylaşılan linklerde videodaki txtler bulunmuyor arşivinde olan varsa paylaşabilirmi

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
604
Ödül Puanları
93
Rigid sronun DB'sini indirip DB girdisini ordan çekebilirsin. Rigid'in Clientinden Txt olan bölümlerini çekebilirsin.

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,075
Ödül Puanları
93
Rigid sronun DB'sini indirip DB girdisini ordan çekebilirsin. Rigid'in Clientinden Txt olan bölümlerini çekebilirsin.
yapmaya çalıştım ama beceremedim maleseff istediğim aslında sadece haritaları petra dungeon vb içlerinde mob npc vesaire olmasını istemiyorum

Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
yapmaya çalıştım ama beceremedim maleseff istediğim aslında sadece haritaları petra dungeon vb içlerinde mob npc vesaire olmasını istemiyorum
dostum elimde böyle bir şey var fakat ben sql dosyasını execute edince hata alıyorum belki sorun bendedir bilmiyorum bunun içinde bütün mapleri ekelyecek kodlar var baktığım kadarıyla sende hata alırsan belki düzeltip paylaşırsan sevinirim :)

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,075
Ödül Puanları
93
bende çözemedim halen dostum çözdüğüm zaman sana geri dönüş yaparım

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,075
Ödül Puanları
93
kullandığın dbdeki veriler ile çakışabiliyor kanka o yüzden hata alıyor olabilirsin en mantıklısı arabia ekli bir db indirip ordan almak forumda bulunan 10 dakikada yeni map eklemeyi incele anlarsın benim sorunum isrodan data media partlicles map dan hangi dosyaları çekmem lazım hepsini çekmeye kalktığım zaman gereksiz yere dosyalar şişiyor

Alınan Beğeni
291
Ödül Puanları
63
kullandığın dbdeki veriler ile çakışabiliyor kanka o yüzden hata alıyor olabilirsin en mantıklısı arabia ekli bir db indirip ordan almak forumda bulunan 10 dakikada yeni map eklemeyi incele anlarsın benim sorunum isrodan data media partlicles map dan hangi dosyaları çekmem lazım hepsini çekmeye kalktığım zaman gereksiz yere dosyalar şişiyor
sorunu çözdün mü?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.