Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Beginer Mark

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Senin yaratıcı özelliğinden dolayı ASELSAN' da çalışma yapman lazım, harcanıyorsun buralarda :D
Yeterli bilgim olsa güzel şeyler yapabilecek fikrim çok :D
Bir dahaki denemem 2. Farklı Bi resim eklemek karakterie veya job modundayken ekstradan gelen.
Bu arada isro db diye bi konu açmıştım yıllar önce diye onuda hayata geçiricem inşallah elimdeki proje bitince :D

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Yeterli bilgim olsa güzel şeyler yapabilecek fikrim çok :D
Bir dahaki denemem 2. Farklı Bi resim eklemek karakterie veya job modundayken ekstradan gelen.
Bu arada isro db diye bi konu açmıştım yıllar önce diye onuda hayata geçiricem inşallah elimdeki proje bitince :D
Hadi inşallah :D

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
normalde 1 lvl karakterler kendi istekleriyle markı kapatabilirler. GS içinden bunun kontrolünüde engellemeniz gerek :)

hort için sry :D

93SQeab.jpg

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
sro_client & GS edit gerekli bu çözeli epey oldu :)
oyuncunun kendi kapatmasını engelleyen 3. offseti bulduysanız tamam aksi halde çözmüş sayılmazsınız. Çünkü kendisi kapatmaya devam edecektir. Benim anlatmak istediğim hiç kapatamaması xd

Ü

Üye silindi 3096

Rahat duramadım.
20 olarak değil, 19 olarak yapmışlar. şöyle gibi:
beginner mark'ı kapatan bir yer var, ve karakterin yeni level'ı 19 dan az ise bu yeri atlıyor.

screenshot_1-png.3641

burdaki JBE "Jump Below" yani, levelımız 0x13'ten (yani 19dan) küçük ise atla anlamına geliyor.
burdaki JBE'yi JMP yapabiliriz, yani her türlü atlar kaç level olursa olsun, veya yukardaki 13ü de FF gibi absürt bir rakam yapabiliriz. Beginner mark böylece asla kapanmaz.

93cc6c075eedd4832fef80c1fb958ad7.gif

Ek olarak, 20levelı geçtikten sonra ayarlardan beginner markı açmaya çalışınca da gelmiyor. Bunun kontrolü de burada;

screenshot_2-png.3642

burdaki JA "Jump Above' yani, levelımız 0x13'ten (yani 19dan) büyük ise atlayarak fonksiyonu komple geçiyor ve beginner markı açmıyor.
aynı şekilde JA satırını noplayabilir veya yukardaki 13ü FF gibi abes bi şey yapabiliriz... istediği levelda beginner markı açabilir.

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
paylaşılan offsetler oyuncunun kapatmasını engellemiyor önceki mesajlarda bundan bahsediyorduk. Tabi okumadan amacınız sadece laf atmak :ROFLMAO:

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.