Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

Duyuru Beklenen oldu! Private serverlar kapatılıyor!

Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Benim görüşüm private serverları kolay kolay kapatamazlar 100 200 ü geçik serverlar var bunun 1 tanesini mahkemye verse 4 5 yıl sürer joymax bile kapatamadıktan sonra sözleşmeli türkiyede şirket olsa ne yazar adamlar hizmet değil köstek olmaya gelmiş mübarek piyasaya heralde milletin ekmeğine göz dikiyorlarsa onun gibi şirket heryerden patlak verir kısa sürede batar para ve daha yükseği düşünen başkasının ekmeğini düşünen bir şirket ifla olmaz arkadaşlar.. adamlar daha serveri açmamışlar neyi düşünmüşler.. Telifleri bol bol atsınlar görelim onlar öyle düşündükçe bizde farklı düşüneceğiz onlar sözleşme imzaladıysa sözleşmeye dayanaraktan sunucularını bile açmadan milletin ekmeğini taş cıkartıyorsa bunlara iylik yaramaz private serverlar platformuna ben de olmak üzere yıllarını kendini geliştirmekle adamış bir çok insan var..
dostum sen ne ekmeğinden bahsediyon ne kafa yaşıyon allah aşkına ya izinsiz dosyalarını kullanıyorsun daha laga luga yapıyorsun vergi bile vermiyorsun ekmek dediğin buysa bişey diyemem tabi

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,999
Ödül Puanları
113
joymax oyunun sahibi 10 yıldır müdahale etmedi bana göre bunun sebebi silkroadı gözden çıkarmış olması.Bir ara joymax ekibinin bilgisayar degil mobil oyun sektörüne gireceği yönünde haberler vardı. Türkiye silkroad için önemli bir pazar. Joymax belki farkında değil fakat türkiyeden gamegami ekibi farkında olacak ki beleş dosya var iken lisans haklarnı kiraladı.
Özellikle büyük platformların nasıl çözüm bulacağını merak içerisinde bekliyorum
Güzel Bir Şey Ortaya Atacaklar Bence ^^

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
93
Benim görüşüm private serverları kolay kolay kapatamazlar 100 200 ü geçik serverlar var bunun 1 tanesini mahkemye verse 4 5 yıl sürer joymax bile kapatamadıktan sonra sözleşmeli türkiyede şirket olsa ne yazar adamlar hizmet değil köstek olmaya gelmiş mübarek piyasaya heralde milletin ekmeğine göz dikiyorlarsa onun gibi şirket heryerden patlak verir kısa sürede batar para ve daha yükseği düşünen başkasının ekmeğini düşünen bir şirket ifla olmaz arkadaşlar.. adamlar daha serveri açmamışlar neyi düşünmüşler.. Telifleri bol bol atsınlar görelim onlar öyle düşündükçe bizde farklı düşüneceğiz onlar sözleşme imzaladıysa sözleşmeye dayanaraktan sunucularını bile açmadan milletin ekmeğini taş cıkartıyorsa bunlara iylik yaramaz private serverlar platformuna ben de olmak üzere yıllarını kendini geliştirmekle adamış bir çok insan var..
Hangi emekten bahsediyorsun? Kullandığın files bile sana ait değil client i dememe gerek yok bile emek verilmeyen dosyalar üzerine server açıyorsunuz emek diyorsunuz 2 tane 3 tane dosyayı kopyala yapıştır birkaç prosedür tamam oyun benim de :) ben gamegami yerinde olsam bir dakika bile beklemem tüm pvplerini kapatırım hakkını almış adamlar adamların telif hakkı var. Sizin neyiniz var :) Zaten saçma sapan petler ve görseller ile oyunu mt2 'ye geçirdiniz burada tek emek verip üzüleceğim kişiler filter sahipleri

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
93
Artık localde hamachi ile oynarsınız yada sitesi olmadan reklam olmadan sunucuya kurar çevrenizle oynarsınız:)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,999
Ödül Puanları
113
Artık localde hamachi ile oynarsınız yada sitesi olmadan reklam olmadan sunucuya kurar çevrenizle oynarsınız:)
6-7 Kişi Arkadaşlarıyla Oynamak İsteyenler İçin Güzel Aslında :) Bakalım Gamegamiyide Merak Ediyorum ^^

predatorZ

Nub
.
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Büyük yaptırımlar olacağına %100 eminim ama senin söylediklerin abartı, köklü bir kaç Server kapatılır geriye kalanlar aynen devam eder. Aksini iddaa eden varsa hayal gücünü ülke sınırlarının dışına çıkartıp gezdirsin 😀

Ü

Üye silindi 3096

Ödeme yöntemi skrill kullanıp epvp yabancı arkadaşlara konu açtırıp devam edersiniz 😂 ovh sunucu alıp tabi 😀 Direk ovh’den 🤓
Allahtan epvpden bir sürü takipçi edindim Yazılımını koruyamayan şahısların programlarını crackleyip 😂😂

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
dostum sen ne ekmeğinden bahsediyon ne kafa yaşıyon allah aşkına ya izinsiz dosyalarını kullanıyorsun daha laga luga yapıyorsun vergi bile vermiyorsun ekmek dediğin buysa bişey diyemem tabi
Sizde öyle bir konusuyorsunuz ki sanki silkroadin sahibi sizsiniz sunucu parasi domain vs parasini panel parası guard parası vs beleşten alıoz dimi bide network olmak üzere sunucu domain vs herseyin kdv si de cıktı kdvsinide ödüyoruz ben hic zannetmiyorum kapatabileceklerini ilk olarak önemli etkilesim gosteren private serverlara telif atarlar atablirlerse oda joysro ve benzeri olucaktır okadar private servera telif atıp hukukta care aramak samanlıkta igne aramaya benzer zamanla görecegiz yıl kac olmus zamanında patlak vermis bi süru adam kaybetmiş joymaxta sözleşme imazalamis türkiyede haklarini 2020 de ariyor cok ilginc emaile bagli olan tüm accountlar id gz bilerek sıfırlanmaya acildiginda iste ozaman cok player kaybetti..

Müco

.
Alınan Beğeni
69
Ödül Puanları
28
Sizde öyle bir konusuyorsunuz ki sanki silkroadin sahibi sizsiniz sunucu parasi domain vs parasini panel parası guard parası vs beleşten alıoz dimi bide network olmak üzere sunucu domain vs herseyin kdv si de cıktı kdvsinide ödüyoruz ben hic zannetmiyorum kapatabileceklerini ilk olarak önemli etkilesim gosteren private serverlara telif atarlar atablirlerse oda joysro ve benzeri olucaktır okadar private servera telif atıp hukukta care aramak samanlıkta igne aramaya benzer zamanla görecegiz yıl kac olmus zamanında patlak vermis bi süru adam kaybetmiş joymaxta sözleşme imazalamis türkiyede haklarini 2020 de ariyor cok ilginc emaile bagli olan tüm accountlar id gz bilerek sıfırlanmaya acildiginda iste ozaman cok player kaybetti..
çokta agrasşfleşmene gerek yok ağa kimsenin taraf olduğu yok var olan bir olay var olması gerekeni tartışıyoruz. Kaç playerin var bilmiyorum ama şuan 3 5 k server sahibi gibi tepki veriyorsun :) süreç ne gösterecek görecegiz. Bende uğraştım editörlük ile lakin gamegami pwplere son verir de tek çadıda toplarsa oyuncuları seve seve zevk ile oynayacağım.

RİME

.
Alınan Beğeni
187
Ödül Puanları
43
Madem öyle arkadaşlar ELECTUS adlı oyuna neden hiçbir şekilde hiçbir yaptırım sağlanmadı onca zamandır o kadar çok kazanç sağladılar ki gelirler hakkında hayal bile kuramayız...

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.