Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

Duyuru Beklenen oldu! Private serverlar kapatılıyor!

Müco

.
Alınan Beğeni
69
Ödül Puanları
28
En iyi ihtimal ile acemi çoluk çocuk gm tayfası olmayacak. paylı paysız ortam olmayacak , server kapanma endişesi olmayacak ws ws

Pixup

.
Alınan Beğeni
105
Ödül Puanları
18
Madem öyle arkadaşlar ELECTUS adlı oyuna neden hiçbir şekilde hiçbir yaptırım sağlanmadı onca zamandır o kadar çok kazanç sağladılar ki gelirler hakkında hayal bile kuramayız...
Prox bizim alt komşu zaten haklısın

Müco

.
Alınan Beğeni
69
Ödül Puanları
28
Madem öyle arkadaşlar ELECTUS adlı oyuna neden hiçbir şekilde hiçbir yaptırım sağlanmadı onca zamandır o kadar çok kazanç sağladılar ki gelirler hakkında hayal bile kuramayız...
gamegami telif atmıştır belki :D

RİME

.
Alınan Beğeni
187
Ödül Puanları
43
Prox bizim alt komşu zaten haklısın
Dostum sonuçta GLOBAL olarak açılış sağlayan tüm ülkelerden oyuncuları oyuna dahil eden bir oyun JOYMAX neden yaptırım uygulamadı ?
Benim görüşüm sadece üstünlük sağlayan tanıtım alanlarından reklamların kaldırılmasını talep edebilirler.
Yüksek kitleli oyunların ise kazançlarında vergi yansıması olmasını sağlayabilirler.
Sonuçta VSRO dosyaları TEST dosyaları olarak paylaşıma sunuldu bugüne kadar geldi...
Çalıp paylaşımı sağlayan kişi veya kişilere birşey olmadıysa bu işten hiçbir sonuç doğmaz.!

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,579
Ödül Puanları
113
ben bu foruma ait tüm domainleri daha oncede kullanılan wepsite hostlarını [email protected] resmi ve yazılı bir şekilde tasdikledim gönderdim bu forumda ceza alıcak yada ceza almasını istemiyorsa miraç host adını acilen değiştirsin vsro ya ait tüm paylaşım ve içerikleri kapatsın yani kısacası senin amına koyarım miraç o yanındaki kekeme editörünen anasını sikerimm , o senua piçininde...
Senin bu zeka ile gönderdiğin bilgi ve belgeleri spam diye silmişlerdir.

Pixup

.
Alınan Beğeni
105
Ödül Puanları
18

tumblr_mqa6ymMVGn1s5bpvoo1_500.gif

Alınan Beğeni
36
Ödül Puanları
28
Eğer GameGami bu konuyu okuyorsa, bir ricam olacak. Lütfen facebook gruplarınıda kapatın. Grup sahiplerinin o şaşkın ifadelerini görmeyi çok isterdim. :D Ayrıca 2011 den beri faaliyet gösteren isim yapmış Türk sunucularıda var eminim ki onlarada müdahele edilecek.

Biryerde hoşuma gidiyor böyle yapmaları :D :D :D
which Turkish server you say has been open since 2011 <you have a link to their sites so I can play it

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.