Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Bir Bölgeye Forgotten World Girişi Atamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N

NaXSobi

Harfi harfine hepsini yaptim item kullanilamaz hatasi verdi canuse 1 type13 13 yaptim simdi tasi acarken cannot find target diyor yardimci olabilicek varmi ?

Xena

.
Alınan Beğeni
1,143
Ödül Puanları
93
Anlatımın daha anlaşılır olması için müsait bir zamanda konuya resimler eklicem

Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Harfi harfine hepsini yaptim item kullanilamaz hatasi verdi canuse 1 type13 13 yaptim simdi tasi acarken cannot find target diyor yardimci olabilicek varmi ?
Bir çok kişiye sorunsuz ekledim kendimde de sorunsuz çalışmakta ama ufak dikkat gerektiren yerler mevcut biraz daha dikkat ederseniz sorunsuz eklemiş olursunuz.

Xena

.
Alınan Beğeni
1,143
Ödül Puanları
93
Type ile alakalı bir durum değil orada sorunu aramayın biraz dikkatli yapmanız lazım sıraya göre

N

NaXSobi

Type ile alakalı bir durum değil orada sorunu aramayın biraz dikkatli yapmanız lazım sıraya göre
konuyu dün gece 3 de açtım ve dün gece ekledim bu sorunu yaşıyorum ve kontrol ediyorum evet doğrudur atladığım birşey olmasa sorunsuz olur zaten de atladığım o şeyi ben göremiyorum istersen atayım bi kontrol sağla ?

Xena

.
Alınan Beğeni
1,143
Ödül Puanları
93
Eklediğin verileri txt halinde atarmısın bana

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Parti üyelerini çekmek için ayrı bir işlem yapmamız gerekiyor mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.