Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Bir Bölgeye Forgotten World Girişi Atamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Parti üyelerini çekmek için ayrı bir işlem yapmamız gerekiyor mu ?
şöyle bir işlem yapabilirsiniz fgw veya flame mountain deki taşı çekip refgameworld idlerini değiştirip kullanabilirsiniz ben böyle yaptım mesela sorunsuz çalışıyor.

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Trigger tablolarından yararlanarak bir mobu kesince diğer odalardaki mobların spawn olmasını çitlerin kalkması gibi paylaşımlarda eklenirse daha güzel olur.

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhabalar,
Sol üstte olan dungeon süresi gözükmüyor fakat taşın süre kısıtlaması çalışıyor.

Alınan Beğeni
124
Ödül Puanları
43
Taşı sorunsuzca kullanıyorum. Tüm girdileri kendime göre sorunsuzca eklediğimi düşünüyorum fakat ayarladığım World ID'ye ışınlanmıyor. Normal default World ID'ye ışınlanıyor. Işınlanma olayını nasıl düzeltebilirim ?

Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
şöyle bir işlem yapabilirsiniz fgw veya flame mountain deki taşı çekip refgameworld idlerini değiştirip kullanabilirsiniz ben böyle yaptım mesela sorunsuz çalışıyor.
Bunu konu açarak anlatmanız mumkun mu hocam ben ekledım lakin dediğinizi yapamadım

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Taşı sorunsuzca kullanıyorum. Tüm girdileri kendime göre sorunsuzca eklediğimi düşünüyorum fakat ayarladığım World ID'ye ışınlanmıyor. Normal default World ID'ye ışınlanıyor. Işınlanma olayını nasıl düzeltebilirim ?
Tab_RefHive tablosundaki GameWorldID'yi kendinize göre atadınız mı ?

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Text halinde atarsan eklediklerini yardımcı olmaya çalışırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.