Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Bir firmanın para göz dalgası

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
benim kanaatim ce bu tur firmalarin aslinda piyasada olmamasi gerekiyor ben 2 firma ile calistim adamlar parayi alana kadar ilgi var parayi aldiktan sonra ilgi 0 bu sekilde bussuru insanin kul hakkina giriyorlar burda cikmassa obur tarafta her turlu cikar isim vereceksiniz ki piyasada barinmasinlar benim de canimi yaktilar biz parayi sokakta bulmuyoruz

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
bu firmaların sucu yok aslında
yıllardır bu firmaları bilip bunlara giden
tabi bu durum RelaysGG için geçerli deyil
o ilk defa bilmeden düşenlerden biri

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
Tek bir şey söyleyeceğim, arkadaşlar sunucu alacaksanız bunun amazon'u, google'u ovh'si var ne idüğü belirsiz insanlarla konuşarak boşuna vaktinizi harcamayın, dünyaca büyük firmalardan sunucu alıp hem sunucu kurmayı öğrenin hemde kimsenin ağız kokusunu çekmeyin.

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,754
Ödül Puanları
93
Teşekkürler bilgilendirme için diğer arkadaşlar ve yeni başlayıp sunucu alacaklar için güzel bir önlem olmuş.
SUNUCU ALACAKLARA TAVSIYE : Eğer daha önce hiç Server açmadıysanız Sunucu Almadan önce bilir kişiler ve forumdan destek alarak sunucu almanızı tavsiye ederim. Bende öyle yapmayı düşünüyorum şuan.

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
allaha sukur vds aldim sunucumu db mi kurdum vds kiraladigim firma bile sifremi istemiyor yapilandirma icin sifre veriyorum firma yetkilisi sifreni hemen deyistir diyor bu kadar guzel insanlar var demekki firmaya 2 aydir odeme yapamiyorum sag olsun firma sahibi abim gibi sevdigim biridir yillardir cesitli olyunlar icin makina kiraladim aradaki hukuk abi kardes gibi oldu valla

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
kardeşim sen desteksiz paket almışındır sunucuna virüs falan girmiştir tutup sunucuna oyunum acılmıyor bakarmısın dersen bakmaz çünkü her firma öyle yapıor format parası alır oyunun hatasına göre para alır genelde firmalar öyle destekli alsan bakmasalar ozaman sorun mesela ben yıllardır bu işle ugrasıyorum bana gelen müşterilerde oluyor desteksiz paket alıyolar ben yine yardım ediyorum elimden geldiğince.. bu işi paraya dökende var kariyer yapıp yükselmek isteyende iyi araştırmak gerekir :)

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
bir arkadaş Muvhost sunucu demiş fakat ben muvhost ile daha önce çalıştım sunucular da bazen bağlantı kopukluğu oluyor sağlam bir oyun açacaksanız eğer OVH Sunucu veya çok sağlam örneğin biraz tuzlu diğerlerinden fakat radore gibi ünlü şirketlerden almanızı tavsiye ederim.
az önce söylediğim gibi sağlam server açmayı düşünüyorsanız böyle bir öneride bulunuyorum.

benim suan calistigim firmada allaha sukur ne ag kopmasi oluyor nede elektrik kesintisi full donanimli 7/24 aninda destek de var

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
kardeşim sen desteksiz paket almışındır sunucuna virüs falan girmiştir tutup sunucuna oyunum acılmıyor bakarmısın dersen bakmaz çünkü her firma öyle yapıor format parası alır oyunun hatasına göre para alır genelde firmalar öyle destekli alsan bakmasalar ozaman sorun mesela ben yıllardır bu işle ugrasıyorum bana gelen müşterilerde oluyor desteksiz paket alıyolar ben yine yardım ediyorum elimden geldiğince.. bu işi paraya dökende var kariyer yapıp yükselmek isteyende iyi araştırmak gerekir :)
Keşke desteksiz almış olsamda dediklerin haklı çıksa veyahut virüs girmiş olsada sunucuyu aldığım ilk günden itibaren bunları yaşamasam. Keşke senin dediğin gibi olsada bende eyvallah hata bende desem :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.