Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Bir Unique Nasıl Kopyalanır ?

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Merhabalar,
Arkadaşlar taisui uniq ini kopyalayıp birini str diğerini int yapacağım. Saatlerdir uğraşıyoruz olmuyor. Bir uniq nasıl kopyalanır anlatabilir misiniz ?
Ben şu şekilde yaptım olmadı;
öncelikle objcommon dan uniq kodlarını bulup en alt satıra kopyaladım linki de objchara verdim buralarda sorun yok. Sonra textdataobject.txt den tai sui yi bulup o satırı kopyaladım. kopyaladığım satıra yeni eklediğim uniq kodlarını mesela MOB_FW_TAESE_001 SE BEN BUNU 001_STR OLARAK gerekli yerlerden değiştirdim fakat f2 ye gelmiyor eklediğim uniq. Önerisi olan bilgisi olan paylaşabilir mi .D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 1104

Birşeyi başaramıyorsan en iyi yol çalmaktır ?
Str int unique eklemiş 1 K üstü oyuncusu olan server varsa onun client indir ordan kopyala ?
Neden 1k üstü diyorum oyuncu tutmuş gerekli değerleri düzgün girmişlerdir defansı falan uniqin ?

Misal ben editten anlamam sadece bir hata verdiyse Google yazarsam çözümü sunar düşüncesiyle hareket ediyorum ?
Editten anlamadığım için başka hazır açılacak bir srodan çektim db tablolarını sv sorunsuz açıldı şuan hala edit yapmakta sanırım bazı şeyler eksik bana göre ?

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
.
.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Birşeyi başaramıyorsan en iyi yol çalmaktır ?
Str int unique eklemiş 1 K üstü oyuncusu olan server varsa onun client indir ordan kopyala ?
Neden 1k üstü diyorum oyuncu tutmuş gerekli değerleri düzgün girmişlerdir defansı falan uniqin ?

Misal ben editten anlamam sadece bir hata verdiyse Google yazarsam çözümü sunar düşüncesiyle hareket ediyorum ?
Editten anlamadığım için başka hazır açılacak bir srodan çektim db tablolarını sv sorunsuz açıldı şuan hala edit yapmakta sanırım bazı şeyler eksik bana göre ?
Professional hırsız seni ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Sorun tarafımca çözülmüştür:
Tai Sui'nin refobjcommondan kopyaladığımız satırı en alta yapıştırdığımızda yeni bir id geliyor. Gelen idyi characterdata da yerine yazmamız gerekiyormuş. Ben eski idyi yazıyormuşum oraya. Müsait olduğumda STR INT uniq nasıl eklenir diye konu açacağım.

Oyla 0

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
@zukobaba objcommondan kopyalaman yeterli değil, vuruş değerli defans değerli için skilleride kopyalayıp isimlerini kendine göre düzenleyip objcommon ve diğer gerekli tablolardada düzenlemeleri yapman gerekli, aslında forumda yada googlede kısa bir araştırmayla bunu nasıl yapacağını bulabilirsin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
@zukobaba objcommondan kopyalaman yeterli değil, vuruş değerli defans değerli için skilleride kopyalayıp isimlerini kendine göre düzenleyip objcommon ve diğer gerekli tablolardada düzenlemeleri yapman gerekli, aslında forumda yada googlede kısa bir araştırmayla bunu nasıl yapacağını bulabilirsin.
hocam skilleri neden kopyalayacağız ki yeni skill mi attırıyoruz sanki :D sadece objcommon ve objchar ile yaptım sql den txt olarak characterdata ve textdata_object kullandım.

Oyla 0
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
3
Konuşmada 2 tablo ismi görünce sorayım dedim hazır burdayken cıkacak sorunu halledeyim diye. Eline sağlık

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.