Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Blender SROBJ Expert Hatası alıyom

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Yine ben :) geniş kapsamlı araştırıyom çözüm bulamayınca Konu acıyom kusura bakmayın :) bu tür şeyleri çözünce konu olarak acıyom Başlıkta yazdıgım gibi Blender puligin var SROBJ die exportliyinca hata veriyo bu hatayı 3 sene öncede aldım çözemeyince bıraktı yine tekrar illet oldu bana :) bu arada pegasus deil yeni pet :D unicorn

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
ben çözdüm beyler şimdi mantık söyle yeni ekleyeceginiz bir şeyin pet yada avatar olsun parçalarından birine tıklayıp yeni ekleyeceginiz birşeyinde parçasına tıklayıp ctrl+j ile birleştirin sonra edit deyin sonra vertex groupdan oyundaki modelin grubunun iskeletini remove diyerek kendi ekleyeceginiz iskeleti assign diyin ve çıkardığınız oyundaki eski objeyi silin edit modundayken srobj hata vermeden export edecektir cok kafa yoruluyor bu işe bende deli olcaktım valla ve son olarak objenizin parçalanmadan oyunda gözükmesi için objenize triangulate eklentisi ekleyin böylece oynunuzdaki karakter yada eşyalar parça pinçik görünmesin silkroaddaki yapılar üçgen şeklinde oynatılır yani triangulate şeklinde

Oyla 0

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
ben çözdüm beyler şimdi mantık söyle yeni ekleyeceginiz bir şeyin pet yada avatar olsun parçalarından birine tıklayıp yeni ekleyeceginiz birşeyinde parçasına tıklayıp ctrl+j ile birleştirin sonra edit deyin sonra vertex groupdan oyundaki modelin grubunun iskeletini remove diyerek kendi ekleyeceginiz iskeleti assign diyin ve çıkardığınız oyundaki eski objeyi silin edit modundayken srobj hata vermeden export edecektir cok kafa yoruluyor bu işe bende deli olcaktım valla ve son olarak objenizin parçalanmadan oyunda gözükmesi için objenize triangulate eklentisi ekleyin böylece oynunuzdaki karakter yada eşyalar parça pinçik görünmesin silkroaddaki yapılar üçgen şeklinde oynatılır yani triangulate şeklinde
çok teşekürler bilgi için denicem yarın

Oyla 0

Flokui224

.
.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
I solved it guys, now say logic, click on one of the parts of something you will add new, whether it's a pet or avatar, click on one of the parts you want to add, and combine it with ctrl+j, then say edit, then say remove the skeleton of the model's group in the game from the vertex group and say assign the skeleton you will add and delete the old object in the game you removed While in edit mode, srobj will export it without any errors. I'm very worried, I was going to be crazy about this job, and finally, add a triangulate plugin to your object so that your object appears in the game without falling apart, so that the characters or items in your game do not look piecemeal, the structures in silkroad are played in the form of triangles, that is, in the form of triangulate.
Pm me Facebook iam Bely Ahmed Habib

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.