Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Bugsuz Rütbe Scroll ekleme [Sorunsuz] 2019! Stabil Prosedür!

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
624
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Niye Baskan ? ben 16 kullanıyorum fakat oyunda ekledim scrollar ınventory e gelıyor scroll basıyorum ısınlanıyor bıtek karaktere işlemini yapmıyor :D
41 kullanınca daha saglıklı ve verimli çalışıyor

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
Niye Baskan ? ben 16 kullanıyorum fakat oyunda ekledim scrollar ınventory e gelıyor scroll basıyorum ısınlanıyor bıtek karaktere işlemini yapmıyor :D
aynı hatayı ilk eklediğimde bende almıştım prosüdür de sıkıntı var ID lara dikkat et istersen yardımcı olurum

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,573
Ödül Puanları
113

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,573
Ödül Puanları
113
Operation 16 da ışınlanma ekranındayken işleme aldırıyorsun sen kod satırını operation 41 de scroll çantandan silindiği anda işleme alıyor(bu yüzden en sağlıklısı budur). Opertion 41 de tek olay kullanılan scroll'un stack sayısı 1 olmalı.
Öteki türlü her ışınlanma da sen IF kod bloğunu check ettirmiş oluyorsun, bug olayı da burdan kaynaklı oluyor.

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
Operation 16 da ışınlanma ekranındayken işleme aldırıyorsun sen kod satırını operation 41 de scroll çantandan silindiği anda işleme alıyor(bu yüzden en sağlıklısı budur). Opertion 41 de tek olay kullanılan scroll'un stack sayısı 1 olmalı.
Öteki türlü her ışınlanma da sen IF kod bloğunu check ettirmiş oluyorsun, bug olayı da burdan kaynaklı oluyor.
zaten bu kullanılan scrolların stack sayısı 1 önemli değil bug yapmaması daha iyi ozaman konuyu düzenleyeyim

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Evet Arsive yedekledim Emeginize Saglik Arkadaslar Emek Server icin Ayri Ayarladim Pvp Server icin Ayri Ayarladim :D isteyen arkadaslarimiz olursa Seve Seve Paylasirim..

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.