Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Bugsuz Rütbe Scroll ekleme [Sorunsuz] 2019! Stabil Prosedür!

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
Evet Arsive yedekledim Emeginize Saglik Arkadaslar Emek Server icin Ayri Ayarladim Pvp Server icin Ayri Ayarladim :D isteyen arkadaslarimiz olursa Seve Seve Paylasirim..
elinde 100 cap server varsa db ve clienti seve seve isterim sağol yardım severliğin için <3 :D

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
100 Cap Hic Editlemedim Saglam Bildigim Dbde yok :( Baska Nasil Yardimci Olabilirim :D
110 da olur böyle şekil şükül editli varsa :D internetten yüklediğimde inanılmaz açık(ne denir bilmiyorum) var doğru edit yapılsa bile bazen kafayı yiyor :D hatta 80 cap bile olur

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
624
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
[VSROBILGI]Bir databaseyi kullanmaya başlamadan önce mutlaka zararlı trigger varmı yokmu diye kontrol edin güvenlik açısından .[/VSROBILGI]

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
silk te resim değiştiremedim yardımcı olurmusun ?
refobjcommon ve itemdata45000 içerisinde ki
item\etc\exp_scroll.ddj yazısı var onu hangi resimle değiştirmek istiyorsan yolunu belirtmen yeterli mesela item\etc klasörü içerisindeki exp_scroll.ddj yerine yine item\etc klasörü içerisine upload edeceğin yeni resmin adını yazarak değiştirebilirsin

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Peki teşekkürler elinizde silk resmî yazadan ddj varmı varsa paylaşırmısınız yoksa da kendim bulucam 1 adet

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
nQDq9a.jpg
Sronun kendi ddj sini yaptım bence süper oldu isteyen olursa eklerim link olarak hiçbir şey değiştirmeden upload ederek geliyor

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.