Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Cannot use elixir that is different from equipment type

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
Merhaba,

Yalnızca EU takılara ve robe sete artı basarken iksir koymaya çalıştığımda Cannot use elixir that is different from equipment type şeklinde oyunun sağ alt kısmında uyarı çıkıyor.
Bunun haricinde silahlar hariç diğer tüm setlere tüm iksirlerle artı basılabiliyor.
Tüm seviyelerde bu şekilde.

Paramları farklı veri tabanıyla karşılaştırdığımda bir farklılık göremiyorum.
Eksirlerinkine de, itemlerinkine de bakıyorum ama kesin atladığım bir yer var.
Elimdeki veri tabanlarındakilerin hepsinin yanlış olabileceğini bile düşünüyorum.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Çözüm
Merhaba,
Bu tarz hataların sebebi çoğunluklar elixirlerin param değerlerinin hatalı olmasıdır.
RefObjCommon ve RefObjItem tablolarınızda bulunan elixir modelelrini temiz bir veritabanı ile karşılaştırmanızı öneriyorum.

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
269
Ödül Puanları
63
Merhaba,
Bu tarz hataların sebebi çoğunluklar elixirlerin param değerlerinin hatalı olmasıdır.
RefObjCommon ve RefObjItem tablolarınızda bulunan elixir modelelrini temiz bir veritabanı ile karşılaştırmanızı öneriyorum.

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.