Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Sunucuya Vsro Kurulumu Hatası cannot certify server body : [MachineManager][]

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Screenshot_7.png

Ne yapmam gerekiyor? VDS'ye kurmaya çalışıyorum ve sunucu ip adresi kısmına vds ipsini giriyorum. port kontrol ettiğimde programın ulaşmaya çalıştığı portların hepsi açık gözüküyor.

Çözüm
Ekli dosyayı görüntüle 16213

Ne yapmam gerekiyor? VDS'ye kurmaya çalışıyorum ve sunucu ip adresi kısmına vds ipsini giriyorum. port kontrol ettiğimde programın ulaşmaya çalıştığı portların hepsi açık gözüküyor.
bütün dosyalar temizden tekrar kuruldu files ve client db felan hepsi değiştirildi sorunlu db ve files vardı sorun çözülmüştür. Temiz kurulum yapıp teslim edilmiştir.
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Çözüldü - hamachi Machine manager çalışmıyor bu konuda çözüm verilmiş bu konuyu inceleyebilirsin
Hocam konuyu gördüm fakat hamachi ile yapmıyorum.
Cert Sql'e Hamachi ip ile bağlandı (Cert Sql'e sunucu ip adresi ile bağlanıyor, sanırsam. Yani sro help kısmına ne yazdıysam onla bağlanıyor diye tahmin ediyorum.)
Server Files Dep Ayarları Yapıldı (DEP listem aşağıdaki resim)
Screenshot_8.png

İplerin ve portların tamamını IIS bölümünden Hamachi'ye göre uyarlandı. (IIS portumu 8080 olarak yani minibillingin portuna göre değiştim. fakat başka bir port yaptığımda da aynı hata var.
Sql İp ayarları yapıldı (SQL IP ayarı nedir? Sro help ile kurulum yapıyorum.)

Oyla 0
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Hocam konuyu gördüm fakat hamachi ile yapmıyorum.
Cert Sql'e Hamachi ip ile bağlandı (Cert Sql'e sunucu ip adresi ile bağlanıyor, sanırsam. Yani sro help kısmına ne yazdıysam onla bağlanıyor diye tahmin ediyorum.)
Server Files Dep Ayarları Yapıldı (DEP listem aşağıdaki resim)
Ekli dosyayı görüntüle 16214

İplerin ve portların tamamını IIS bölümünden Hamachi'ye göre uyarlandı. (IIS portumu 8080 olarak yani minibillingin portuna göre değiştim. fakat başka bir port yaptığımda da aynı hata var.
Sql İp ayarları yapıldı (SQL IP ayarı nedir? Sro help ile kurulum yapıyorum.)
anydesk verirmisin kontrol edelim

Oyla 0
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Ekli dosyayı görüntüle 16213

bütün dosyalar temizden tekrar kuruldu files ve client db felan hepsi değiştirildi sorunlu db ve files vardı sorun çözülmüştür. Temiz kurulum yapıp teslim edilmiştir.

Oyla 0
Çözüm
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Tekrardan çok teşekkür ederim. Arkadaş bir saatten fazla uğraştı sonunda çözdü saolsun.
Bu files sorunlu indiren arkadaşların haberi olsun.

Oyla 0
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Tekrardan çok teşekkür ederim. Arkadaş bir saatten fazla uğraştı sonunda çözdü saolsun.
rica ederim kolay gelsin

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
rica ederim kolay gelsin
Hocam tekrardan rahatsız ediyorum.
Servera kendi bilgisayarımdan bağlandım her şey sorunsuzdu. Server'ı bir defa açtım kapattım, SMC'den sizin yaptığınız gibi teker teker açtım, SR_gameserver'i de elimle açtım hatadan dolayı (.exe bulunamadı) fakat şuan check durumunda giriş yapılmıyor. nedendir? customcertifiace ve compile açık durumda.
siz bu kısımları ayarlarken göremediğim için server start konusunda bir şeyi mi kaçırdım?

ÇÖZÜLDÜ: SMC'den start vermeyi unutmuşum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    235.5 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_13.png
    Screenshot_13.png
    5.2 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_14.png
    Screenshot_14.png
    3 KB · Görüntüleme: 10
Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,870
Ödül Puanları
213
İp ve portlardan eminseniz rollerini kontrol etmeniz ger

Konudaki Files'ın özetle sorunlarını iletebilirseniz konu sahibine ulaşmaya çalışır.. düzeltilmemesi durumunda konuyu kaldırabiliriz.
Ayrıca sorunun çözüldüğüne de sevindim.. Teşekkürler @TolgaCan

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.