Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü CH Fire ve Light buff skilleri

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar CH'de fire ve light skillerini kullandığım da char hareket etmiyor nedeni nedir. Cold skillinde ki buffu basınca sorun olmuyor. Bir de fire ve light bufflarını kullanınca animasyonu hemen iptal ediyor ama buff basılıyor char hareket etmiyor.

Çözüm
Dragonslayerin paylaştığı client clean db ile edit yapıyordum hiçbir sorun yoktu basmayı deneyince böyle oldu attack yapana kadar char hareket etmiyor
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Böyle kalıyor hocam fire için de geçerli cold sorunsuz
evet skilleffecten kaynaklı hocam animasyon başlıyor fakat bitirmiyor sorun olan skilleri başka bir skilleffect dosyasından çekerseniz sorun çözülebilir hocam

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
271
Ödül Puanları
63
Merhaba, sorun skilleffect'ten kaynaklı olabilir eğer clean bir db üzerinde çalışıyorsan skilleffect dosyasını değiştirirsen sorunun çözülecektir.Şayet db üzerinde çalıştığın bir db ise başka bir filestan skilleffectleri tek tek çekmen gerekecek.

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Dragonslayerin paylaştığı client clean db ile edit yapıyordum hiçbir sorun yoktu basmayı deneyince böyle oldu attack yapana kadar char hareket etmiyor

Ekli dosyalar

• 71379752751__86042324-81FE-4769-BACF-F69976FB750B.MOV
    821.4 KB · Görüntüleme: 0
Oyla 0

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
271
Ödül Puanları
63

evet skilleffecten kaynaklı hocam animasyon başlıyor fakat bitirmiyor sorun olan skilleri başka bir skilleffect dosyasından çekerseniz sorun çözülebilir hocam

Oyla 0
Çözüm

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Dün ki sorun ile aynıymış hocam ready wait skill kısımlarını değiştirdim düzeldi saolasın yardımlar için.

Asıl sorun şu ki clienti ilk kurduğumda hiç böyle sorunlar yoktu hiç ellemedim o kısımları da nasıl oluyorda şimdi bozuldu onu anlamadım

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,948
Ödül Puanları
113
Konu çözümlendiğine göre konuyu taşıyorum.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.