Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Clean DB+Client+Files (Fixed) - Sınırsız link VsUpload.com

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
thanks for shared

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,971
Ödül Puanları
113
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyunu bizzat kendim test ediyorum sorunsuz bir sekilde her sey :)

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,897
Ödül Puanları
213
EK not 3: RefNest, RefTactics ve RevHive tabloları için kendime göre bir script oluşturmuştum. Onu kullandım bu sebeple Constantinople guild kasası normal kasanın yanına çekilmiş olabilir :)
Merdivenlerde bug oluşuyor diye yakın bi yere çekeyim demiştim.

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
18
Forumumuzda bulunan 1.88 Clean DB üzerinden yapılmış fixli bir paylaşımdır.

Files içinde GS ve Shard'a Jellybitz'e ait GS ve Shard DLL'lerini inject ettim. Yine files içinde bu DLL'lere ait *.ini dosyalarını göreceksiniz. Orada bir çok ayar mevcut..
Örnek olarak guild storage sayfa sayısını değiştirme diyebilirim.. Kendinize göre düzenlersiniz.
Files ana klasörü içinde vSRO-GameServer.ini ve vSRO-ShardManager.ini

Dosya boyutları çok büyük olduğundan virus total ekleyemiyorum çünkü sitenin bir dosya boyutu limiti mevcut.
Ayrıca lisanslı eset nod32 kullanmaktayım herhangi bir virüs olsa zaten açtırmaz.

Bütün arşivlerin şifresi: DragonSlayer

EK OLARAK:
TB_User tablosunda bir GM karakter hesabı hali hazırda mevcuttur.
ID1
PW1

EK not 2: Vsro NPC programı için tabloların Primary key ve Identity ayarları yapıldı.. Fakat burada dikkat etmeniz gereken nokta şu; vsronpc programını kurup database düzenle menüsünde geçen yönergeleri yerine getirmelisiniz. Mesela orada şu tablonun içini boşaltın şurdan alın şuaya yapıştırın falan diyor ya hani!!! Client crash olursa oradaki yönergeleri yaparsınız. Ben sadece tablo ayarlarını yaptım aklınızda bulunsun.
Kısacası @AleriyaSama 'nın dediği gibi
"Refshopitemstockperiod.txt" nin içeriğini silip tekrar media'ya enjecte ederseniz crash sorununuz gider

EK not 3: RefNest, RefTactics ve RevHive tabloları için kendime göre bir script oluşturmuştum. Onu kullandım bu sebeple Constantinople guild kasası normal kasanın yanına çekilmiş olabilir :)

Merdivenlerde bug oluşuyor diye yakın bi yere çekeyim demiştim.
Bu db client sadece Test amaçlımı yoksa edit yapıp oyun açılır tarzdamı

qq0072

.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
18
thanks for shared
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

yeni başlayacaklar için super emeğine sağlık
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

thanks for shared

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,897
Ödül Puanları
213

Bu db client sadece Test amaçlımı yoksa edit yapıp oyun açılır tarzdamı
Edit yapıp oyun açabilirsiniz fakat oyun açacağınız zaman kullanacağınız guarda ait filesları kullanmanız gerekir.. en azından shard gs ve agent o guardin olsun. Ayrıca mob spawn rate düzenlenmeli çünkü bazı slotlarda çok geç spawn olabiliyorlar. Bu da haliyle kasma konusunda oyuncuya sıkıntı yaşatabilir. Ayrıca içinde fazla dres vs yok, yeni dressler eklenmeli. Tavsiyem npc ve F10 da bulunan bütün itemleri kaldırıp yeniden eklemeniz olur. Bildiğim kadarıyla şu an dbde var olan jinn attackpet eklerseniz F10 da görünmeyebilir. Npclerdeki ve f10'daki bütün eşyalari kapsayan o 4 tablonun kendinize göre ayarlanması ve temiz olması iyidir.
Yine de tüm alan ve etkinlikleri test etmenizi öneririm çünkü _Schedule ayarları yapmadım. Yani zamanlanmış uniqueler, ba,ctf gibi şeylere dokunmadım. Tarihler geçmiş tarihlerde kalmış olabilir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.