Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam
Alınan Beğeni
46
Ödül Puanları
28
Evet arkadaşlar bidiğiniz üzere birden cok server manager bulunmakta bende csro-r nin server managerini vsro için derledim kolay kullanım butun ıcerıkler bulunuyor database to media f10 duzenleme npc duzenleme felan vardır içinde media kısmına atıyor databasetomedıa verılerını klasoru server fılesın ıcıne atmayı unutmayınız deneyebilirsiniz cert kısmını duzenlemeyı unutmayınız ıstersenız programda hızlı yapılandır kısmındanda ayarlayabilirsiniz certi felan
NOT: Programı çıkartan arkadaşın eline ve emeğine sağlık ben sadece alıp vsro'ya gore derledim ingilizce olarak isteyen arkadaşlar içinde ingilizceye cevirdim program csro-r için yapılmıştır
indirme linki aşagıdadır.
DOSYALAR YENİDEN UPLOAD EDİLMİŞTİR HATALAR GİDERİLMİŞTİR
English
Yes, friends, as you know, there are more than one server manager, I have compiled the server manager of csro-r for vsro, it is easy to use, all the contents are available database to media f10 editing npc editing and so on. If you want, you can set it in the quick configure section of the program, certi felan
NOTE: Thanks to the hand and effort of the friend who released the program, I just took it and compiled it according to vsro, I translated it into English among the friends who wanted it in English, the program was made for csro-r
download link is below
FILES ARE UPLOADED AGAIN, ERRORS FIXED
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

görsel(image)
ana ekran(main center)
Ekli dosyayı görüntüle 13415 Ekli dosyayı görüntüle 13428
oto cert ayarı(auto cert setting)
Ekli dosyayı görüntüle 13445
el ile cert ayarı(manual cert setting)
Ekli dosyayı görüntüle 13421
kullanıcı olustur degıstır silk ver(create user change give silk)
Ekli dosyayı görüntüle 13429
dil dosyası olusturma(language file creation)
Ekli dosyayı görüntüle 13423
db_to_media
Ekli dosyayı görüntüle 13424
Chỉnh sửa trung tâm mua vật phẩm F10
Ekli dosyayı görüntüle 13426
------------------------------------------------ - ------------------------------------------------ -------------------------------------------- -
Mục npc thêm chỉnh sửa xóa (mục npc thêm chỉnh sửa xóa)

Phần bán lụa NPC đã được thêm vào

Ekli dosyayı görüntüle 13459

ZaKuRa

SRO Developer ' Pk2 Editor ' Designer'
.
Alınan Beğeni
739
Ödül Puanları
93
Evet arkadaşlar bidiğiniz üzere birden cok server manager bulunmakta bende csro-r nin server managerini vsro için derledim kolay kullanım butun ıcerıkler bulunuyor database to media f10 duzenleme npc duzenleme felan vardır içinde media kısmına atıyor databasetomedıa verılerını klasoru server fılesın ıcıne atmayı unutmayınız deneyebilirsiniz cert kısmını duzenlemeyı unutmayınız ıstersenız programda hızlı yapılandır kısmındanda ayarlayabilirsiniz certi felan
NOT: Programı çıkartan arkadaşın eline ve emeğine sağlık ben sadece alıp vsro'ya gore derledim ingilizce olarak isteyen arkadaşlar içinde ingilizceye cevirdim program csro-r için yapılmıştır
English
Yes, friends, as you know, there are more than one server manager, I have compiled the server manager of csro-r for vsro, it is easy to use, all the contents are available database to media f10 editing npc editing and so on. If you want, you can set it in the quick configure section of the program, certi felan
NOTE: Thanks to the hand and effort of the friend who released the program, I just took it and compiled it according to vsro, I translated it into English among the friends who wanted it in English, the program was made for csro-r
download link is below
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

görsel(image)
ana ekran(main center)
db_to_media
F10 item mall editleme(f10 item mall editing)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Npc item ekleme silme editleme(npc item adding deletion editing)

NPC silk satış kısmı eklenmiştir (NPC silk sale part has been added)

good job

A.MoDy

Elite
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18
@Mico You Can help Me!

Ekli dosyalar

• 3.png
    3.png
    3.2 KB · Görüntüleme: 17

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
158
Ödül Puanları
43
Paylaşım için teşekkür ederiz.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
English
download link is below
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

görsel(image)
ana ekran(main center)
db_to_media
F10 item mall editleme(f10 item mall editing)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Npc item ekleme silme editleme(npc item adding deletion editing)

NPC silk satış kısmı eklenmiştir (NPC silk sale part has been added)

......

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.