Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım Çoklu GS bölge paylaşımı

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Çok gameserver kullanımında _RefRegionBindAssocServer bölge paylaşımı nasıl olmalı ?

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
objelerin (mobların) olabildiğince eşit dağıtılması önemli, çok kişinin kastığı bölgelerin tek başına bir gs'de olması önemli... mesela oyunun çoğu slotları samarkand ve constantinople'da diyelim samarkand ve const. kendi ayrı gslerinde olması sağlıklı olur... 5+ gs kullanılacaksa bir gs sadece event mapleri için verilebilir kalabalık eventlerin rahat çalışabilmesi için. Am/Ca aynı gs'de olmalı yoksa köprüden geçilmez teleport eklenmesi gerekir.
Son olarak kale bölgeleri (FORT_HT_AREA vs) şehirlerle aynı gsde olmalı yoksa hata verir açılmaz. Genel hatlarıyla bu şekilde

Oyla 1

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
objelerin (mobların) olabildiğince eşit dağıtılması önemli, çok kişinin kastığı bölgelerin tek başına bir gs'de olması önemli... mesela oyunun çoğu slotları samarkand ve constantinople'da diyelim samarkand ve const. kendi ayrı gslerinde olması sağlıklı olur... 5+ gs kullanılacaksa bir gs sadece event mapleri için verilebilir kalabalık eventlerin rahat çalışabilmesi için. Am/Ca aynı gs'de olmalı yoksa köprüden geçilmez teleport eklenmesi gerekir.
Son olarak kale bölgeleri (FORT_HT_AREA vs) şehirlerle aynı gsde olmalı yoksa hata verir açılmaz. Genel hatlarıyla bu şekilde
3x gameserver var şuan ama gameserver yüklendikten sonra objecount(gameserverdeki ismi yanlış olabilir şuan hatırlayamadım) 15k diğerinde 5k diğerinde 1k gözüküyor benim ama tüm bölgeler açık bu değerler normal değil tüm bölgelere de gidebiliyorum. Tek GS edit aşamasında yetmediği için 3x yaptım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.