Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü çoklu modül sorunu

Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Merhaba arkadaşlar ben 3x agent ve gameserver kuruyorum ip lerim elimde mevcut ama srpsoofpatch ile yaptığım ip patchleri işlemiyor 2. agent ve gameserveri açmaya çalıştığımda zaten açık hatası veriyor bunu nasıl ayrıştırabilirim ?

Ü

Üye silindi 3096

Merhaba arkadaşlar ben 3x agent ve gameserver kuruyorum ip lerim elimde mevcut ama srpsoofpatch ile yaptığım ip patchleri işlemiyor 2. agent ve gameserveri açmaya çalıştığımda zaten açık hatası veriyor bunu nasıl ayrıştırabilirim ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
O zaman aynı ip ekli aynı exede Run.bat ayarlarını düzgün yap
Run.bat ile çalıştırmıyorum SR_GameServer.exe ve SR_Gameserver2.exe SR_GameServer3.exe olarak değiştirdim isimleri spofpatcher ile ip leri patchledim ama 2. yi açarken açık hatası alıyorum ama agent server de böyle bir hata almıyorum.

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Run.bat ile çalıştırmıyorum SR_GameServer.exe ve SR_Gameserver2.exe SR_GameServer3.exe olarak değiştirdim isimleri spofpatcher ile ip leri patchledim ama 2. yi açarken açık hatası alıyorum ama agent server de böyle bir hata almıyorum.
RUN.bat dosyasını kullanmadan ForceBındIPyi nasıl kullanıyorsun ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
RUN.bat dosyasını kullanmadan ForceBındIPyi nasıl kullanıyorsun ?
Run.bat dosyanın içerisinde var ama .exe çalıştırmıyor diye kullanmadım elle tek tek açtım yani .exe leri sadece yaptığım işlem spoofpatcher ile ipleri patchledim o kadar.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

sc.jpg

ForceBindIP kurulumu yaptım ama halen ForceBindIP yi görmüyor sanırım.

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Run.bat dosyanın içerisinde var ama .exe çalıştırmıyor diye kullanmadım elle tek tek açtım yani .exe leri sadece yaptığım işlem spoofpatcher ile ipleri patchledim o kadar.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 9239

ForceBindIP kurulumu yaptım ama halen ForceBindIP yi görmüyor sanırım.
ForceBındIP kurulumunu dogru yap ve RUN.bat kullan.

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
ForceBındIP kurulumunu dogru yap ve RUN.bat kullan.
doğru bir şekilde kurdum şuan sorun yok çalışıyor ama şöyle bir sorun var machinemanager3.exe ve sr_gameserver2 ve 3 açılmıyor açık hatası veriyor spoofpatcher ile ip patchlememe rağmen onu çözemedim hocam.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,412
Ödül Puanları
113
doğru bir şekilde kurdum şuan sorun yok çalışıyor ama şöyle bir sorun var machinemanager3.exe ve sr_gameserver2 ve 3 açılmıyor açık hatası veriyor spoofpatcher ile ip patchlememe rağmen onu çözemedim hocam.
Sorunun çözüldü mü?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.