Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru CORONA TÜRKİYE DE! #evdekal

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Yaw değil 191 - 1191 de olsa çok normal kimse umursamıyor ciddiye almıyor durumu alsalar corona yi tatile cevirmezlerdi kardsm corona için tatil dediler hâlâ şehirler arasi yolcu otobüsleri tıklım tıklım dolu yani devlet illa sokağa çıkma yasagimi getirsin bunumu istiyorlar anlamış değil kimse götünün üstüne oturmuyor bir yerlere gitmek ile meşgul ve okadar rahatlarki kimsede ne bir maske ne bir önlem ama şu düşünce var milletimizde elinde sonunda ölücez tamam sen öl, ölde gelecek nesile neden vesile oluyorsun amk

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Yaw değil 191 - 1191 de olsa çok normal kimse umursamıyor ciddiye almıyor durumu alsalar corona yi tatile cevirmezlerdi kardsm corona için tatil dediler hâlâ şehirler arasi yolcu otobüsleri tıklım tıklım dolu yani devlet illa sokağa çıkma yasagimi getirsin bunumu istiyorlar anlamış değil kimse götünün üstüne oturmuyor bir yerlere gitmek ile meşgul ve okadar rahatlarki kimsede ne bir maske ne bir önlem ama şu düşünce var milletimizde elinde sonunda ölücez tamam sen öl, ölde gelecek nesile neden vesile oluyorsun amk
Hacım aman diyeyim sen kendine dikkat et. Hala çalışıyor musun?

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Hacım aman diyeyim sen kendine dikkat et. Hala çalışıyor musun?
Aynen ve şuan da dolu araç ağzına kadar insanları böyle gördükçe sinirleniyorum. Devlet en önemli yerleri kapatması gerekirken gitti sabit mekanları kapadı arkadaş şehirler arasi yolcu otobüsleri alıyor istanbuldan corona yi taşıyor izmire nerde önlem 😂

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Aynen ve şuan da dolu araç ağzına kadar insanları böyle gördükçe sinirleniyorum. Devlet en önemli yerleri kapatması gerekirken gitti sabit mekanları kapadı arkadaş şehirler arasi yolcu otobüsleri alıyor istanbuldan corona yi taşıyor izmire nerde önlem 😂
Cidden devlet tüm önlemleri aldık diyor ama alınmış bir önlem yok. Sanki hastalık yayılsın diye uğraşıyorlar yav!

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Cidden devlet tüm önlemleri aldık diyor ama alınmış bir önlem yok. Sanki hastalık yayılsın diye uğraşıyorlar yav!
Fabrikalarda çalışanlar insan değilmi onlarda bu ülkede yasamiyormu ee o insanlara bu hakki vermediniz izin verilmedi orda bulaşan bir insana bulaşınca yayılmayacakmı harbi diyorum kapatılan mekanlar şuan gösteriş olsun diye kapatıldı başka bir sebebi yok mk madem önlem alıyorsun tüm calislanlara vereceksiniz bu hakkı

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Fabrikalarda çalışanlar insan değilmi onlarda bu ülkede yasamiyormu ee o insanlara bu hakki vermediniz izin verilmedi orda bulaşan bir insana bulaşınca yayılmayacakmı harbi diyorum kapatılan mekanlar şuan gösteriş olsun diye kapatıldı başka bir sebebi yok mk madem önlem alıyorsun tüm calislanlara vereceksiniz bu hakkı
Zaten sorunda orada özel sektördeki insanlar fazlasıyla tehlikeli durumda. Zira bir çoğu her yere girip çıkmak zorunda, her türlü insanla muhattap olmak zorundalar.

Nasıl olacak bilemiyorum...

Ü

Üye silindi 3096

Bulgaristan sınır kapandı tek vardiya düşebiliriz bizde izne çıkartırlar tahminen 3 vardiyadan tek vardiya düşünce o kadar kişi ne yapacaz ortalıkta :D

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Kesinlikle katılıyorum mahalle kahvelerini v.s kapattılar. Ama fabrikalar çalışmaya devam ediyor. Kimi fabirkada 50 kimi fabrikada 2000-3000 kişi çalışıyor. Benim çalıştığım yer özel şirket/fabrika 3.700 küsür kişi çalışıyor. Yıllık ve mazeretli izine ayrılanlar dışında herkes çalışmaya devam ediyor. İşi bırakanlarda oldu fakat bu sayı hâlâ 3.000'nin altına inmedi. Devlet mahalle kırathanelerini kapatacağına fabrikaları ve toplu taşımaları durdurmalıydı. Şehirler arasıda sadece özel zorunlu sebep ve ikamet ettiği şehire izin verilmeli. Devletin şuan aldığı önlemler çok eksik. İtalya'nın ilk haftasının oranın fazlasındayız. Umreden dönen ve yurt dışından gelenlerin çoğunda bu virüs oluyor. Şansa bak Türkiye'ye gelenlerde bu virüs var dünyada kaç ülke arasında uçuşlar ve geçişler var. Şuan dünya geneli 210 Binlerde ve bu sayı çok az bu duruma göre. Devletin daha keskin kararlar alıp ilerlemesi gerekiyor bu yolda.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605

Canlı - Virus Yayılma durumu konuya eklendi.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.