Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Koy gitsin. Özgün olsun paylaşım. :) Şimdiden hayırlı olsun, ellerine sağlık.
Bana yardım edermisin lütfen Hatam su agn botu indirip kurdum fakat tıklıyorum uygulama ara yüzü gelmiyor ama aşada duruyor fareyle acma icin üstüne getiriyom direk kayboluyor bana yardım edermsin lütfen be

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Arkadaşlar Agn botum çalışıyor fakat yalnızca 1 char açabiliyorum yani botu Yeni klosörede çıkarıyorum yeni klasör 1 yeni klasör 2 diye 2 tane klasöre 2 farklı bot çıkarıyorum ama 2. Bot ile chara giremiyorum edx loader ile gir diyor öyle yaptığımdada açıyor 2. Charı ama bu sefer bot ile başlatmış saymıyor
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Konu güncellenmiştir link eklenmiştir kullanımını yapamazsanız yardımcı olabilirim önceden kullanmış olanlar nasıl kullanılacağını bilebilirler zaten.
Bana bi yazabilir misiniz acaba

@EfsaneSro başkanım görunce bana ulaşırmısınız faceden falan Face : İnsta :

Ü

Üye silindi 3096

link tekrar güncellendi..

1000+ İndirme olmuş :)

Arkadaşlar Agn botum çalışıyor fakat yalnızca 1 char açabiliyorum yani botu Yeni klosörede çıkarıyorum yeni klasör 1 yeni klasör 2 diye 2 tane klasöre 2 farklı bot çıkarıyorum ama 2. Bot ile chara giremiyorum edx loader ile gir diyor öyle yaptığımdada açıyor 2. Charı ama bu sefer bot ile başlatmış saymıyor

Bana bi yazabilir misiniz acaba

@EfsaneSro başkanım görunce bana ulaşırmısınız faceden falan Face : İnsta :
alttaki linklere tek tek tıkla direk post'a gidip göreceksin açıklamaları uygula ordan

Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18

alttaki linklere tek tek tıkla direk post'a gidip göreceksin açıklamaları uygula ordan

İsro türkiye'de üçretsiz kullanılıyorda bizimmi haberimiz yok :D 🖖

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1

Çoklu charıda denedim konudaki herşeyi denedim zaten ama çoklu char açarkende bot bulunamadı diyor botun adını AGNBOT Cleaned ten Agnbot exe yaptım ama yinede bot bulunamadı diyor

Çoklu charıda denedim konudaki herşeyi denedim zaten ama çoklu char açarkende bot bulunamadı diyor botun adını AGNBOT Cleaned ten Agnbot exe yaptım ama yinede bot bulunamadı diyor
@EfsaneSro bana bi özelden ulaşıp yada insta-faceden biyerden ulaşıp yardımcı olsanız çok sevinirim herşeyi denedim olmuyor

şafak123

.
.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.