Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Kusura bakma yazmayı unutmuşum agnbot orjinal programınızın isminin AGNOTOBOT_.exe olması gerekiyor sizdeki isim AGNOTOBOT-cleaned.exe
Teşekkürler,ph bot gibi tek tıkla girmiyor sanırım sadece botları açıyor tekrardan giriş için müdehale gerekiyor galiba

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
Teşekkürler,ph bot gibi tek tıkla girmiyor sanırım sadece botları açıyor tekrardan giriş için müdehale gerekiyor galiba
Bu klasörü indir klasöre çıkart agnbot klasörüne at Manager.ini kendine göre düzenle cokluchar.exe açınca 10 tab açılabiliyor sanırsam max 10 tane çarıda ayarlıyabilirsin böylelikle

3821

Ekli dosyalar

• Ayarlar.rar
    594 bayt · Görüntüleme: 107
Alınan Beğeni
36
Ödül Puanları
28
[QUOTE = "LegendSro, post: 29751, membro: 3096"]
Fornecerei em 15 a 20 minutos, mas acho que se eu criptografar o programa ou não, para que eu possa compartilhá-lo em outros fóruns como se estivesse quebrado ou alterar seu nome e fazê-lo como se fosse, acho que se eu colocar proteção :(
[/ CITAÇÕES]
Olá, não consigo fazer o download

Ekli dosyalar

• 1581947028320.png
    1581947028320.png
    800.5 KB · Görüntüleme: 78
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Kaç cap server skil sıralamaları düzgün değilse eksik çıkartıyor örneğin 120 cap zonesro denedim direk çıkarttı girdi gözüktü skiller

öbür türlü eskiden var olan skilleri uplayınca gözüküyor
şöyle söyleyeyim ben yeni char açtıgımda skiller geliyordu şuan chara giriyorum skiller gelmiyor yardımcı ıolursanız sevinirim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.