Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
extractor exe ile media dosyası oluşturun diyor oluşturmaya çalıştım ama yapamadım nasıl yapıcagım bilgi verirmisin EfsaneSro

Ü

Üye silindi 3096

extractor exe ile media dosyası oluşturun diyor oluşturmaya çalıştım ama yapamadım nasıl yapıcagım bilgi verirmisin EfsaneSro
Bunu agnbot klasörüne koy ardından tıkla
File kısmına tıkla Open'de oynamak istediğin sronun klasörüne gidip media.pk2 seç ardından ordaki tümünü seç ve çıkart de sonra agnbotu aç yeniden dene

Ekli dosyalar

• Pk2 Çıkarıcı.exe
    246 KB · Görüntüleme: 42
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
programı rardan cıkardığımda manager exe gelmıyor bana 1 programdan hepsini yönetme dosyada manager.dll var fakat manager.exe yok yardımcı olurmusunuz yada upload edermisiniz teşekkür ederin iyi çalısmalar

Ü

Üye silindi 3096

programı rardan cıkardığımda manager exe gelmıyor bana 1 programdan hepsini yönetme dosyada manager.dll var fakat manager.exe yok yardımcı olurmusunuz yada upload edermisiniz teşekkür ederin iyi çalısmalar
Manager.exe derken kullanmayalı unuttum programı o ne işe yarıyor 😃ı

Çoklu Çar programı burda linke git indir

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
link atıyorum fakat yotube sıkıntı olmaz heralde şu videodaki olaydan bahsetmiştim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.