Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
bende size attıgım video manager.exe diye birşey calıştıyor diyorum sizin crackli linklerinzde ve sonradan atıgınızda o manager.exe yok diyorum

Ü

Üye silindi 3096

bende size attıgım video manager.exe diye birşey calıştıyor diyorum sizin crackli linklerinzde ve sonradan atıgınızda o manager.exe yok diyorum
TM yok işte bendede o elle manuel yapacaksın maalesef tek tek verdiğim dosyaya ekleyip

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
yav ne boşuna tatava yaptınız :D guardlar engelliyor kısacası :D f8,maxiguard sunucuları fake olarak ip verdiklerı için.bot ile sunucu bağlantı kuramadığından hata veriyor.gidin f8-maxiguardlı olmayan svde deneyın göreceksınız :D

1337

.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
source si mevcut mudur geliştirelim rev noktaları yetersiz kalmış misal

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
[QUOTE = "LegendSro, bài đăng: 43832, thành viên: 3096"]
Anh ta muốn bạn giải nén thư mục media pk2 sẽ giải nén media.pk2 bằng trình trích xuất.
[/ QUOTE]
pk2 ở đâu ???
Hay nói, là một tài tài của, qua, qua, qua một tài khác, qua giữ, qua một tài khác

Ü

Üye silindi 3096

[QUOTE = "LegendSro, bài đăng: 43832, thành viên: 3096"]
Anh ta muốn bạn giải nén thư mục media pk2 sẽ giải nén media.pk2 bằng trình trích xuất.
[/ QUOTE]
pk2 ở đâu ???
Hay nói, là một tài tài của, qua, qua, qua một tài khác, qua giữ, qua một tài khác
Pk2 Çıkarıcı.exe kullanıp Media.pk2 seçip çıkartacaksınız ama öncelikle Media klasörünü siliniz agnbot klasöründeki

Cracked_AGNOTOBOT_v26\Media

Media folder remove

and using pk2 extractor sử dụng nó trong thư mục.
Media.pk2 select and extract after restart agnbot and using

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.