Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Paylaşım Csro İtem mall fix ve Guard SROPROT ile

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Sroprot programını yazan kişi kaynak kodlarını da paylaşmış
ben denemelerimde bir kaç gözden kaçan nokta bulup düzelttim
CSRO icin güzel bir çözüm Guard kısmıda sağlam gibi gözüküyor

program a IPC Mod eklenmiş iki ve daha fazla modül olarak çalışabiliyor
ben sroprot.ini dosyasını tek çalışacak şekilde ayarladım

programı yazan kişiye çok teşekkür
Son versiyonundan derledim

Düzeltmeler
  • Özel mesajlaşmada dc sorunu düzeltildi.
  • Item mall dan çoklu alım hatası düzeltildi.
  • ayar klasörü belirtmek için argüman eklendi
  • longin ekranında takılma düzeltildi
sql, exe, ve ini dosyaları hepsi içinde
ini dosyasını kendinize göre ip adresi ve port kısımlarını düzeltin

Csro ile uğraşıyorsunuz sanırım. Duyduğum kadarıyla kritik hatalar mevcutmuş asm bilgi gereklimiş. Komple bir girin isterseniz db client exe falan :D

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Csro ile uğraşıyorsunuz sanırım. Duyduğum kadarıyla kritik hatalar mevcutmuş asm bilgi gereklimiş. Komple bir girin isterseniz db client exe falan :D

fixli data ya edit yapıyorum 3 tane arızadan baska bişiyi yok saten onlarıda bir sekılde hallledersin yanı oyun tamamen acık betaya hazır sürümünde birşey oldu saten o 3 tane hatayıda kolaylıkla gıderilebilir ustunde calısırsan.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
fixli data ya edit yapıyorum 3 tane arızadan baska bişiyi yok saten onlarıda bir sekılde hallledersin yanı oyun tamamen acık betaya hazır sürümünde birşey oldu saten o 3 tane hatayıda kolaylıkla gıderilebilir ustunde calısırsan.
Hataları nedir. Ayrıca bu forumdaki csro dosyalarınımı kasıt ediyorsun? Yoksa sendekimi.

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Hataları nedir. Ayrıca bu forumdaki csro dosyalarınımı kasıt ediyorsun? Yoksa sendekimi.
Bosver sen napcan ben cogu hatayı düzelttim saten forumdaki ve ınternettekı csroların hepsı buglu saten bes para etmez o yuzden ugrasıpta pıyasaya suren yok. hazır satın alıyo hepsi

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Bosver sen napcan ben cogu hatayı düzelttim saten forumdaki ve ınternettekı csroların hepsı buglu saten bes para etmez o yuzden ugrasıpta pıyasaya suren yok. hazır satın alıyo hepsi
paylaş da devam edelim üzerinden

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
paylaş da devam edelim üzerinden
paylasamam emek harcadım uzerınde herkes hazır beklemesın calıssın ugrassın buglu datayı ındırıp duzeltsın bro cok kolay deıl ole paylas demesı kolay tabı :D

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
paylasamam emek harcadım uzerınde herkes hazır beklemesın calıssın ugrassın buglu datayı ındırıp duzeltsın bro cok kolay deıl ole paylas demesı kolay tabı :D
db sorun değil de asm bilgi lazım dediler bilgim yok ondan şey ettim neyse :D

Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
3
selamın aleykum kardeşim program hakkında bişi danıscam yapamıyorum program guzel çalılıyor ama sunları çözemedim oyunda yetki vermiyor gm yetkisi ve evente izin vermiyor kayıt seviyesi yeterli deil diyor şu dosyaları nasıl ayarlanıyor bir gösterirmisin foto atarak felan .

[_AnticheatArenaStatus]
_AnticheatAccount
_AnticheatBicycle
_AnticheatGmAccessObjID
_AnticheatGmAccessControl
_AnticheatUniqueDeath
_AnticheatUniqueDathNotify
_AnticheatIPLockDown

bu tablolarda gm yetkisi almak için birde eventte kayıt seviyesini duzeltmek için napmalı gm yetki alamiyorum oyunda PROGRAM ACIKKEN bunlar oluyor.
bir acıklasan kardes sen kullanmısndır bu programı

merhaba
işlerimin yoğunluğundan fazla ilgilenemiyorum

_Anticheat tabloları olası bir hile yapma durumda kayıt tutması için yapılmış. Tablolarda herhangi bir ayar barındırılmıyor

GM konsolu = sroprot.ini dosyasından "GM_ACCESS_CONTROL = true" olan ayarı false yaparsan gelir. Yani istediğin zaman tüm gmleri durdurabil diye yapmış.

Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
3

Merhaba
çok vaktim olmuyor vakit buldukça bir şeyler yapıyorum
kritik hataları ben bulamadım. ama db ve client üzerine biraz çalışarak güzel bir files hazırladım
kendim kullanıyorum local de

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.