Csro İtem mall fix ve Guard SROPROT ile

22 Mar 2019
29
3
29
India
Bro program sorunsuz çalışıyor fakat gm accountunu nasıl aktifleşir bilmiyorum onu acıklarmısn true yapıp kapattım acınca chara konsol gelmıyor cmd_ıd sı nedır sqldekı veride istiyor birde oyunda cıkarken yada reset atarken stall kurarken beklıyor notıce geçmıyor su su dakkaya kadar kısıtlıdır dıe onuda acıklarmısın tam bır ac konuyu bro bılmeyenlerede yararın dokunur vermıs oldugun program sorunsuz calısıyor.
Textuisystem içerisinden çekiyor mesajları ancak sroprot sürekli DC sorunu yaşatır sana bilgin olsun.

11 Eyl 2019
10
3
24
istanbul
welcome to xxx server pembe yazı cıkıyo o nese o saten ayarlı benım demek ıstedıgım pembe yazı vermıyo kardes su su dakkaya kadar oyundan cıkamazsınız su su dakkaya kadar stallı tekrar kuramazsınız die yazı geçmıyor onu demeye calıstım ben sadece beklıyo hıcbısı olmamıs gıbı bug olmus gıbı yukarda pembe yazı gecmesı lazım.

22 Mar 2019
29
3
29
India
benimde sana demek istediğim o. notice sistemini kullanmıyor txt dosyası üzerinden uyarları kullanıyor

11 Eyl 2019
10
3
24
istanbul
o ayarı nasıl yapıcaz sölermisin programda 20 sanıye bekleme eklemısler stall olsun oyuna restart olsun yada oyundan cıkıp ıptal edınce 20 sn bklıyo ama notıcesı gecmıyor 20 sn bkleyın dıye onu nasıl ayarlıcaz sroprottakı dakkayı notıce gecmesı ıcın.

11 Eyl 2019
10
3
24
istanbul
oldu kardeşim teşekur ederim birde birşey daha sorucam bu GM_ACCES_CONTROL Nedir ne işe yarıyo ben onu kapadım nasıl calısıyo acıkken gm hesabına giriyorum konsol acılmıyo karakter gorunmez modda sql tablosunda username cmd_ıd kısmına ne yazmalıyım onu aktıflestırmek ıcın bılgın varsa paylasırmısın cok makbul gecer tesekurler.

Son düzenleme:
11 Eyl 2019
10
3
24
istanbul
selamın aleyküm beyler bu programdaki GM accountu nasıl çalısıyor databasede napmamız lazım gm account tablosunda cmd_ıd user_ıd felan istiyor yardımcı olabılırmısınız yazarak sıze zahmet.

Etiketler
csro csro item mall fix csro silk sorunu item_mall_fix sroprot
Üst Alt