Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Çözüldü csro r quest npcsinden sos silah secilip alinmiyor

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Ahhh ahhh... Millete bak anasını. Başka bir ekibin yaptığı emeği başka kişilerden alıp EDİT yapıp bide üstüne üstlük "BEN EDİTLEDİM" ya da "SIFIRDAN KODLANDI" yazması beni cidden güldürüyor ve üzüyor. Yani yazık kafanıza cidden. Tabii bu laflarım herkese değil denk geldiğim birkaç kişiye söylüyorum.

Yani arkadaşlar bu Hanami dosyalarını aldınız da elinize ne geçti? Anca çocuk oyuncağı gibi oynarsınız ya da öyle baka kalırsınız. Bide işte Türk Silkroad community'si olarak hazıra da konmayı seviyoruz ya bakıyorum foruma "ÜFFF BUNU ALDIM ŞUNU YAPTIM TRIGGER VAR ÇOK EFSANE DOSYALAR" felan siz neyin kafasını yaşıyorsunuz merak ediyorum.

" Ayrıca bu Dosyaları kullananlara bi uyarım var. Dosyaları fazla kullanmamanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde sonuçlarına siz katlanırsınız. "

Haydi allaha emanet olun.
hanamıyı gui sourcesı olmadan saten bırseyler yapamazlar ben denemıstım tersıne muhendıslıkle bırkac sey harıc degısmıyordu saten kaldırırlarsa normal csro 125 cap olur saten test surumu dedıgın gıbı bosa ugrascaklarına sıfır database bulup uzerınde calısmak daha mantıklı hem kendi emekleri olur boylece ;)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.