Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

cSRO Çözüldü csro r quest npcsinden sos silah secilip alinmiyor

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
dll içinde tum fonksıyonlar oradan duzenleyebilirsiniz fonksıyonları duzeltebılrsenız suan macroyu sılmeye calısıyorum ben bozuk oldugu ıcın daha sonra reversenın fonsıyonunada bakıcam

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
valla bır duzenlersen paylasımı beklıyor olucaz mıco :D
database ve mediada bircok sey duzeltıldı guardın hepsi calsıyor sorunsuz bır sekılde brom butun fonksıyonları aktıf bir tek dll kaldı tıtle managerı bılemıyorum nıye crash atıyor dıe belkıde eksıktır fonksıyonları ayrıca butun telifler kaldırdım hanamıye daır hıc bırsey acıkda deıl var ıse gormemısımdır yada gızlıdır
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@JRache sen naptın yapabıldınmı hanamıyı cozebıldınmı :D

saten son bir kac paylaşım yapıp silkroad diyarından ayrılacagım eğer orjınal isro dosyaları yayınlarsalar ozaman ındırırım buda pek mumkun değil sanırım :D

hanibal67

Premium
.
Alınan Beğeni
181
Ödül Puanları
43
database ve mediada bircok sey duzeltıldı guardın hepsi calsıyor sorunsuz bır sekılde brom butun fonksıyonları aktıf bir tek dll kaldı tıtle managerı bılemıyorum nıye crash atıyor dıe belkıde eksıktır fonksıyonları ayrıca butun telifler kaldırdım hanamıye daır hıc bırsey acıkda deıl var ıse gormemısımdır yada gızlıdır

@JRache sen naptın yapabıldınmı hanamıyı cozebıldınmı :D

saten son bir kac paylaşım yapıp silkroad diyarından ayrılacagım eğer orjınal isro dosyaları yayınlarsalar ozaman ındırırım buda pek mumkun değil sanırım :D
neler düzelttin db ve media tarafında

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.