Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Çözüldü csro r quest npcsinden sos silah secilip alinmiyor

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
macro kısmı ile tam tersi macro guisi var kodları yok title manager filter tarafında kodlar var muhtemelen dll tarafı da doludur
macroyu kaldırabiliyozmu dll içine gizlenmiş hepsi media içinde yok dll ile ugrasıyorum crash atıyor oyuna girince :D

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
Csro-R icin ayri bi devkit var onunla editleyerek yapiyorlardi hanamiyi o yuzden tamamlanmamis dosyalar suanda elimizdekiler macrosu eksik title manageri eklenmemis gui var ama eksik filterda dll de herseyin yeri var fakat geri kalanina kod yazilmasi lazm macro icin

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
mico db de frozen dungeon da var aktıf ettgınde local data hatası verıyor gameserver datada bılgıler olmadıgı ıcın sanırım onu coze bıldınmı

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Csro-R icin ayri bi devkit var onunla editleyerek yapiyorlardi hanamiyi o yuzden tamamlanmamis dosyalar suanda elimizdekiler macrosu eksik title manageri eklenmemis gui var ama eksik filterda dll de herseyin yeri var fakat geri kalanina kod yazilmasi lazm macro icin
internette bulunmuyor dedıgın csro-r devkit nereden indiriyolar link varmı
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

mico db de frozen dungeon da var aktıf ettgınde local data hatası verıyor gameserver datada bılgıler olmadıgı ıcın sanırım onu coze bıldınmı
biliyorum henuz cozmedım onu

Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
internette bulunmuyor dedıgın csro-r devkit nereden indiriyolar link varmı

biliyorum henuz cozmedım onu
linki tabikide yok vsro devkit i csro r a gore duzenleyerek yapiyorlar :)

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
linki tabikide yok vsro devkit i csro r a gore duzenleyerek yapiyorlar :)
ozaman cok zor :D

Onu eklememısler kaldırabılırsın sanırım trıggerlerıde yok gameserver içinde ekelenmemıs hanamının bu surumu beta oldugu ıcın olesıne eklenmıs deneme oldugu ıcın oyuzden databaseden kaldırcam ben ıstersen sende kaldırabılırsın sadece regıonları eklenmıs gerısı yok sadece refregion ve _RefRegionBindAssocServer eklenmıs dıgerlerı yok sılebılırsın bu ıkısını

Alınan Beğeni
180
Ödül Puanları
43
ozaman cok zor :D

Onu eklememısler kaldırabılırsın sanırım trıggerlerıde yok gameserver içinde ekelenmemıs hanamının bu surumu beta oldugu ıcın olesıne eklenmıs deneme oldugu ıcın oyuzden databaseden kaldırcam ben ıstersen sende kaldırabılırsın sadece regıonları eklenmıs gerısı yok sadece refregion ve _RefRegionBindAssocServer eklenmıs dıgerlerı yok sılebılırsın bu ıkısını
şu sürümünü paylaş artık ya :D bayağı editledin :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.