Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Çözüldü Csro"ya Destek Bekliyoruz

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaşlar Vsro.org de Vsro"ya yönelik cok paylasımlar var fakat csro"ya da yönelik paylasımları bekleriz..ben Vsrodan Csroya Geçiş yapacagım Kaldım Yerde Sizlere Danışmaktan Mutluluk Duyarım..

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Bende başlayacağım da düzgün uyumlu acc alma sıkıntısı olmayan db client bekliyorum :D

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Hemen Satın Alalım Aga Yeterki Csro Vsro kadar Kullanışlı Olsun :D
Satın almaya gerek yokki. Forumda var da karışık biraz acc almayıda çözememiştim tabi bikaç ay önceydi bu. Şimdi bütün sistemler vsro üzerine olduğu için guard vs gibi programlar herkes içine girmekten çekinir ben beklemedeyim gerekirse discordda csro çalışmasıyla ilgili grupta kurarız ilk 120cap edit benden :D

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Satın almaya gerek yokki. Forumda var da karışık biraz acc almayıda çözememiştim tabi bikaç ay önceydi bu. Şimdi bütün sistemler vsro üzerine olduğu için guard vs gibi programlar herkes içine girmekten çekinir ben beklemedeyim gerekirse discordda csro çalışmasıyla ilgili grupta kurarız ilk 120cap edit benden :D
Discord grup kurmaya Gerek yok Biz Burada Vsro.org Ailesi ile Biriz Tüm Halkımızda Yararlanmasını isterim tabi 110 Cap Üzerine Calısma yaparım ben :D Peki Csro işini Cözdük Fakat Maxuguard Vs Guard Firmaları Csroyada Destegini Verebilirler mi ?

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Discord grup kurmaya Gerek yok Biz Burada Vsro.org Ailesi ile Biriz Tüm Halkımızda Yararlanmasını isterim tabi 110 Cap Üzerine Calısma yaparım ben :D Peki Csro işini Cözdük Fakat Maxuguard Vs Guard Firmaları Csroyada Destegini Verebilirler mi ?
Guard konusunda destek verirler tabi isterseler. Veya çok ama çok cüzi bir miktara yapabilirler :D

Q

quantizz

küçük dipnotum olsun yaklaşık 20 tane kritik bug var fixlemesi bayağı zamanını alır. asm bilmiyorsan işin yaş

Memati

.
Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
8
CSRO iş yapmaz @quantizz bu adamın açtığı sunucuya bakın onda bile player olmadıysa anlarsınız CSRO halini.

Q

quantizz

CSRO iş yapmaz @quantizz bu adamın açtığı sunucuya bakın onda bile player olmadıysa anlarsınız CSRO halini.
Dostum eğer benim serverimde oyuncu yok sanıyorsan betaya çevirdim 1 seneden fazladır açık tutuyorum. G.O. zamanında 1 k yakın oyuncu olmuştu. ve bu bir çok bug olduğu zaman oldu. şuanda oyun içine bot gömüyoruz. ayrıca magic pop harici tüm sorunlarını fixledim. :) yanlış düşünme.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Dostum eğer benim serverimde oyuncu yok sanıyorsan betaya çevirdim 1 seneden fazladır açık tutuyorum. G.O. zamanında 1 k yakın oyuncu olmuştu. ve bu bir çok bug olduğu zaman oldu. şuanda oyun içine bot gömüyoruz. ayrıca magic pop harici tüm sorunlarını fixledim. :) yanlış düşünme.
Db client paylaşsana bizde devam edelim :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.